Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Melyik volt életed legjobb...

Melyik volt életed legjobb szállása, az utazásaid folyamán?

Figyelt kérdés
Ahova bármikor szívesen visszamennél.
2023. febr. 6. 07:09
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
78%

Belföldön: Hévíz, Bonvital. Felnőttbarát szálloda.

Külföldön: Plitvice Hotel. Kutyabarát, még az étterembe is be lehetett vinni a kutyánkat.

2023. febr. 6. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Belföldön melyik a legjobb kutyabarát hely?
2023. febr. 6. 08:27
 3/15 anonim ***** válasza:
73%

Azt én is szeretném tudni. Eddig amiket néztünk szállodákat, azok csak a pénzlehúzásról szóltak. A kutyára éjszakánként 10-15 ezret kellett volna fizetni pluszban és a szobán kívül sehova nem mehetett be a kutya.

Ha belföldre mentünk nyaralni, akkor a Drótszamár kempingbe mentünk Velencére. Ott van kutyás strand.

2023. febr. 6. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Felnőttbarát=gyerekmentes? Szeretnénk mi is utazni valamerre, de csak olyan helyre, ahol nincsenek idegesítő gyerekek.
2023. febr. 6. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
90%

4-es


Csak 14 év feletti vendégeket fogadnak.

2023. febr. 6. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha a neten keresgelsz, külföldi oldalakon, akkor add be a keresöbe, hogy "adults only"- csak felnötteknek. Ma mar mindenhol vannak ilyen szallodak, pl. Lanzaroten lattam legutobb.
2023. febr. 6. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
64%
Erdélyben a Gyilkos-tó mellett volt a legemlkékezetesebb szállásunk. Egy völgyben volt a patak mellett egy fenyőerdő közepén. Nem volt semmi luxus, egy egyszerű faház volt, de budapestiként olyan természeti környezetbe kerültem amiről álmodni sem mertem. Mi még soha nem voltunk belföldön kutyával nyaralni, mert egyszerűbb a dolgunk külföldön. Nagyon tetszik az, hogy sok helyen ki van rakva üzletek elé víz nekik. Tavaknál simám bárhol fürödhet a kutya is, nem úgy mint a Balatonon. Üzletekbe be lehet vinni kérdés nélkül a kutyát is. A szállásadóknak is természetesebb, hogy az egyik vendég egy kutya.
2023. febr. 6. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 NTBS ***** válasza:
59%
Erdélyben Nyárádköszvényes közelében.
2023. febr. 6. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
59%

Sheraton Grande Sukhumvit Plaza, Bangkok

Tornácos vendégház, Felsőszenterzsébet

2023. febr. 6. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Horvátországban Rovinj mellett Valalta, illetve Szingapúrban a Marina Bay Sand.
2023. febr. 7. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!