Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Érkezhetek én később is a...

Érkezhetek én később is a szállásra?

Figyelt kérdés

Foglaltam szobát ahol a bejelentkezés 14-tol 22-ig lehetséges.

Nincs recepció és a tulajjal nem is fogunk találkozni.

A mi programunk később ér véget mint 22 óra.

Ettől függetlenül mehetek én a szállásra 22 óra után is?

Már előtte "bejelentkezni" azaz lepakolni délután fogunk, csak nem találkozunk senkivel.

Kérdeztem a tulajt hogy nem gond e ha 22 óra után érkezünk de nem válaszolt még.


2023. márc. 15. 09:07
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

De milyen szállás ez, hotel, panzió, airbnb?


Ha délután felvetted a kulcsot, azaz becsekkoltál, akkor a normális helyeken bármikor "hazamehetsz".

2023. márc. 15. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

Melyik hotelben nincs recepció?

Bookingon foglaltam de airbnb-n is fentvan. Igazából egy tömb lakás van kiadva. És a kulcsot ott kell hagyni, ilyen széfes megoldás van.

2023. márc. 15. 10:10
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Ja, ha ilyen, akkor bármikor mehetsz. Ott a kulcs, tied a pecó.


Azt a 22-t valószínűleg azért írták, ha bármi gond van a check-innel, akkor ne az éjszaka közepén hívogasd őket.

2023. márc. 15. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Így értelmeztem én is csak mondom nehogy az legyen h nem lehet hangoskodni a tömbben 10 után. Mondjuk nem is terveztünk csak bejutni és fürdés,alvás.
2023. márc. 15. 10:27
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha lepaklotal akkor mindegy. A bejelentkezest masnap is meg tudod csinalni vagy elore
2023. márc. 15. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

mármint milyen bejelentkezésre gondolsz?

Az adminisztrációra? az már megtörtént, elküldtem e-mailben az adatokat ahogy kérte. Nem fogunk találkozni.

2023. márc. 15. 14:20
 7/19 NTBS ***** válasza:

Akkor nem.

Anno nekünk is így volt egy szállás.

Később hívtuk, nem engedett be.

2023. márc. 15. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Mármint mi nem ?

Mi már 14:00-kor oda megyünk lepakolni, aztán megyünk tovább.

Csak a program után mennénk később, mint 22 óra.

2023. márc. 15. 15:58
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

De ha 14-kor lepakolsz, akkor már van kulcsod meg mindened, azaz becsekkoltál. Mi a probléma? A fizetés? Vagy nem csekkolsz be?


Úgy mozogsz ahogy akarsz, mivel kapsz egy kulcsot. ez nem kollégium, ahol zár az ajtó egy időpont után.

2023. márc. 15. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Voltam már olyan magyar panzióban, ahol éjszakára bezárták a kaput és csak szobakulcsot kaptam, tehát nem lehetett kimenni, de normális helyeken nincs ilyen.
2023. márc. 15. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!