Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Érkezhetek én később is a...

Érkezhetek én később is a szállásra?

Figyelt kérdés

Foglaltam szobát ahol a bejelentkezés 14-tol 22-ig lehetséges.

Nincs recepció és a tulajjal nem is fogunk találkozni.

A mi programunk később ér véget mint 22 óra.

Ettől függetlenül mehetek én a szállásra 22 óra után is?

Már előtte "bejelentkezni" azaz lepakolni délután fogunk, csak nem találkozunk senkivel.

Kérdeztem a tulajt hogy nem gond e ha 22 óra után érkezünk de nem válaszolt még.


2023. márc. 15. 09:07
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

A kulcsot nem lehet elvinni.

Ott kell hagyni a széfben, igazából az a kérdés, hogy 22 után is ki tudom e venni.

Becsekkolás alatt nem tudom mit értesz, de már az is megvolt vagyis kérte e-mailben a személyi számunk, nevünk. Úgyhogy szerintem ez ennyi. És a fizetés is megvolt a fizetéskor kellet megadni a kártya számot és már le is vonta.

2023. márc. 15. 19:35
 12/19 anonim ***** válasza:
Akkor egy kollégiumba kerültök:) Simán megkérdezném tőle, mert ilyet még nem láttam. A szabad mozgást biztosítani kell, arról nem is beszélve, hogy mi történik mondjuk tűz esetén. A vendégeket tilos bezárni szerintem.
2023. márc. 15. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Hát, ez egy marhaság. Én biztos vinném magammal a kulcsot.
2023. márc. 15. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

#12 xdddddd Nem a vendéget kell bezárni, hanem a szobát.

Amikor elmegyünk le kell tenni a kulcsot. Amíg ott tartózkodunk, a kulcs nálunk van.

És hogy kérdezzem meg ha nem találkozunk? :)

Már hívtam a számot, és írtam is.

#13 Oké, de ez a szabályzat, hogy a széfben kell hagyni. Be van kamerázva ott az előtér.

Hotelekben is le kell adnod a kulcsot a recepción csak itt nem recepció van, hanem széf.

2023. márc. 15. 19:51
 15/19 anonim ***** válasza:
Adnak egy kulcsot a bejárati ajtóhoz és azzal kimehetsz. Egyébként ez a kulcsosdoboz nem arra szolgál, hogy mikor elmész valahova betedd a kulcsot, csak akkor kell betenned, ha kicsekkolsz.
2023. márc. 15. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

#15

NEM

Le van írva, a szabályzatban, hogy a kulcsot nem vihetem magammal.

2023. márc. 15. 20:03
 17/19 anonim ***** válasza:
Ez akkor lehetséges csak, ha mindig van ott valaki. Ha nincs, akkor a kulcsot vinned kell.
2023. márc. 15. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:

#17 ezaz, hogy nincs ott senki.

Meg van adva egy kód, amit csak az tud, aki éppen ott száll meg (gondolom mindig más kód?!) és azzal felveszem a kulcsot. Nincs ott senki.

2023. márc. 15. 20:10
 19/19 anonim ***** válasza:
Én is voltam már olyan szálláson, ahol a kulcsot vissza kellett tenni, ott azért, mert az egész család azt használta, senkinek nem volt saját kulcsa a bejárati ajtóhoz. Nekünk semmi gond nem volt ezzel. Én mindig megírom, mikor érkezünk és vissza is szokták igazolni. Ha nincs személyes kontakt, a kódot már azelőtt elkérem, hogy odaérnék, mert olvastam már csúnya dolgokat visszaigazolásokban. Azon túl meg szabad jövés-menés van.
2023. júl. 30. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!