Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Meg lehet-e még változtatni a...

Meg lehet-e még változtatni a foglalást?

Figyelt kérdés
A szüleim foglaltak augusztusra görögországba helyet nyaralni nekem és a barátnőmnek is foglaltak egyben ki is fizették már. Viszont az elmúlt hónapok történései következtében és amennyire megromlott a családi viszony én és barátnőm nem szeretnénk menni. Erre a válaszuk annyi volt hogy mivel névre szóló és már ki is van fizetve így nem lehet lemondani. Ténylegesen nem lehet lemondani vagy esetleg a 2 személyre költött pénzt nem utalják vissza? Vagy éppen nem vihetnek el magukkal másik 2 embert?

2023. jún. 20. 13:02
 1/7 anonim válasza:
100%
Biztos le lehet mondani, max a foglaló összegét bukják. Vagy ha lemondani nem is akkor átíratni. Repülőjeggyel lehet nagyobb gond, azt nem biztos, hogy engedik átíratni más nevére. De minden az adott szálláshelytől meg légitársaságtól függ. Gondolom tudod hova mennétek, kérdezd meg ott, hogy mi a helyzet.
2023. jún. 20. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Kocsival fogunk menni tehát a repjegy nem lesz gond.
2023. jún. 20. 13:09
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a lemondási szabályok szálláshelyenként változhatnak, de azért legtöbb helyen érkezési előtti 1 hétig díjmenetesen le lehet mondani.
2023. jún. 20. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Min, úgy értem, milyen csatornán foglaltak? Közvetlenül a szállodánál, e-mailben? Vagy Booking.com-on? Esetleg valamelyik másik hasonló szolgáltatónál? Én megkérdezném, vagy ha nem mondják meg, megpróbálnék minden rendelkezemre álló eszközzel utánajárni a dolognak (ha kell, bevetve azt a racionális érvet, hogy anyu, apu, megromlott a kapcsolatunk, most friss (lelki) sebekkel nem szívesen mennék veletek, ha ezzel nem megy, akkor kitalálva valami konkrét ürügyet, persze ez akkor megy, ha nem 15-16 évesek vagytok vagy kisebbek, mert gyerekeket senki nem fog magukra hagyni, mert bármi hülyeséget csináltok, gondatlanság vádjával - megjegyzem teljesen jogosan - a felnőtteket fogják "elővenni", és ha bármi történik, akkor ezek a felnőttek nemcsak "ejnye-bejnyét" kapnak, hanem akár letöltendőt is, a történtek súlyától függően.
2023. jún. 20. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ez abszolút ajánlatfüggő.
2023. jún. 20. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
19-et töltöttük mindketten, ezzel nem lesz probléma. Szerencsére megtaláltam nagynehezen a papírt amiben kiemelten feltüntetik, hogy 2023. július 30-ig ingyen lemondható vagy módosítható a foglalás. Köszönöm szépen a segítséget!
2023. jún. 20. 14:05
 7/7 anonim válasza:
100%
Akkor meg nincs semmi gond. Még 40 napig ingyen le tudod mondani. Egyszerűen csak mondd le és kész!
2023. jún. 20. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!