Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Ha az ember családos, akkor...

Ha az ember családos, akkor hol a legolcsóbb külföldi utakat foglalni?

Figyelt kérdés

Jövőre szeretném elvinni a családom egy szép tengerparti helyre. Sajnos múltkori nézelődésemhez képest most ledöbbentem, amit az Utazómajmon láttam... Iszonyú drágulás.


Sajnos csak egy nettó 385.000 forintos fizetésem van, szóval minden fillér számítana.


Jövőre 5 és 3 évesek lesznek a gyerekeim.


Hol nézelődjek, hol kezdjem?



2023. júl. 2. 21:13
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Pedig az utazómajmon lévő árok gyakran még olcsóbbak is mint a valóság, mivel mire rákantint az ember, addigra feljebb megy az ára.


Ha le akarod vinni a családot tengerhez, akkor javasolnám, hogy menjetek autóval horvátország/szlovénia fele. A legtöbb kaját itthon vegyétek meg, pl ropi, ilyenek. Nem a legjobb megoldás, de olcsó. Szállodát valszeg nem fogtok tudni kivenni sajnos, viszont egy sátrazás is hangulatos tud lenni.


Sajnos én nem sem tudok semmi olyat mondani, amivel az utazás költsége drasztikusan lecsökkenne, de talán ez a legolcsóbb megoldás. Az, hogy nektek kijön-e a keretből, nem tudhatom.

2023. júl. 2. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
95%

De hát akkor van 11-13 hónapod jobb munkát találni, az nem lenne opció?


Amúgy egy havi fizudből ki lehet ezt hozni négy főre Törökországban, ha jól vadászol repjegyet meg szállodát.

2023. júl. 3. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Fogadd meg az 1-es tanácsát.

Csak abban korrigálnám, hogy a kemping sem olcsó már a tengerparton és nagyjából megegyezik az ára egy olcsóbb apartmanéval, viszont komfortban ég és föld.

Mivel egy évtizedig apartmankiadással foglalkoztam Horvátországban, ezért azt tudom tanácsolni, hogy használd ki, hogy még nem iskolakötelesek a gyerekeid. Azaz keressél szeptemberi lehetőségeket, mivel szept.1.-től már minden héten egyre jobban csökkennek az apartmanárak, viszont továbbra is meleg van és a tengervíz sem tud lehűlni.

Minél délebbre mész annál jobb idő lesz.

Az autópályadíjat is meg tudod spórolni, ha Bosznián át mész.

Ha van kérdésed, segítek.

2023. júl. 3. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
91%
Albánia még az olcsóbbak közé tartozik.
2023. júl. 3. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Mennyi a keretetek nagyjából?
2023. júl. 3. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!