Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Melyek a legolcsóbb külföldi...

Melyek a legolcsóbb külföldi utak (nyáron)?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Mint ahogy a kérdésben is írtam a legolcsóbb nyaralások érdekelnének külföldön. A szüleimnek szeretném ajándékozni ezt, hiszen nagyon sok mindent megtettek értem, nagyon szeretem őket! Így arra gondoltam meglépném őket egy ilyen utazással, amit én fizetnék. Mivel nincs olyan sok félretett pénzem (18 éves vagyok) ezért egy olcsóbb kiruccanást tudnék csak vállalni.

Két fő lenne (anyukám és a párja)

Mit tudnátok ajánlani? Szívesen olvasok tapasztalatokat!:)

Nagyjából 4-5 napra gondoltam:) Leírnátok, hogy milyen (olcsóbb) helyekre érdemes elmenni, illetve, hogy mennyiből jönne ez ki?

Köszönöm szépen a válaszokat, előre is!



2019. dec. 23. 09:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
88%
Milyen utazásra gondolsz? Tengerparti? Város nézôs? Túrázós? Mivel mennének? Autó? Busz? Vonat? Repülő? Milyen szállás legyen? Elég egy apartman vagy szállodai szoba? Ellátás kell? Elég a félpanzió vagy all inclusive? Kb mennyit tudsz rászánni?
2019. dec. 23. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
96%
Legolcsóbb nyaralás külföldön: Paralia busszal, apartmanban. De inkább azon gondolkozz, ők mit csinálnak szívesen, milyen helyeket szeretnek, mert nem minden való mindenkinek.
2019. dec. 23. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Az oda jutás szinte mindegy, de inkább repülő vagy autó:) Ők igazából mindent szeretnek, lehet az tengerpart vagy túra. Én inkább egy pihenős csak sétálgatós, városnézős nyaralásra gondoltam, ez a favorit.
2019. dec. 23. 10:15
 4/14 anonim ***** válasza:
95%
Az Ohrid-tó szuper ilyesmire, nézz utána, mindig van olcsó repjegy Szkopjéba Budapestről vagy a tóhoz Bécsből.
2019. dec. 23. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
91%
Bulgária, Macedónia, Albánia, Montenegró, Ukrajna.
2019. dec. 23. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
36%
London ha időben megvan a jegy úgy nagyon olcsó.
2019. dec. 23. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
29%

#6

És akkor majd a híd alatt laknak meg kukákból kajálnak? Nem az volt a kérdés, hogy hova olcsó a repjegy. Amúgy abban sen London a legideálisabb.

2019. dec. 23. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
24%
Olcsó utat ajándékozol? XD Ha egyszer nincs rá pénzed, akkor minek játszod a nagyvonalút?
2019. dec. 23. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Szerintem meg a gesztus a fontos kedves utolsó. És nem azt kérdeztem, hogy mondj véleményt. Gondolom milyen megkeseredett életed lehet ha egy ilyen kérdésbe is belekötsz xd lol
2019. dec. 23. 12:13
 10/14 A kérdező kommentje:
Többieknek pedig köszönöm a választ!:))
2019. dec. 23. 12:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!