Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Most azért nincsenek sokan a...

Most azért nincsenek sokan a balatonon mert az embereknek nincs pénze erre, vagy éppen hogy több van és az igények is nagyobbak, ezért külföldre mennek?

Figyelt kérdés

nem értem hogy miért fontos ez a médiának amugy, a csapból is ez a helyzet folyik, gondolom a turizmus bevétel, adók, áfa, stb.


Nekem csak annyi, hogy nem tudok elmenni 1-2-3 hétre szabadságra nyáron a munkám miatt, ezért csak maradnak a hosszú hétvégék a balatonon, mert az közel van.


meg nekem csak az számit hogy valahol nyugtom lehessen, mert elkezdett bedarálni a kiégés, szorongás, stb és budapesten 0-24 rosszul vagyok, erős testi tünetekkelp, amik természetesen ahogy kiszállok a kocsiból a balatonon, megszünnek.


2023. júl. 9. 10:55
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
81%
Külföldre olcsóbban elmész, mint a Balatonra... Szeptember első hetében megyünk 4 éjszakára a montenegrói tengerpartra. Egy főre az apartman és a repjegy 46 ezer forint...
2023. júl. 9. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

ja hogy montenegro...nem is a menőzős horváth tengerpart....vagy OLASZ?;)


de mint irtam, nekem para a szabadság nyáron, értsd szeptember közepééig


nem mintha a legtöbb magyarnak, szürkén, feketén foglalkoztatva, opcio lenne a szabadság....nekem mondjuk iparági dolog, hogy nehéz a szabadság nyáron, de legalább be vagyok jelentve.

2023. júl. 9. 11:01
 3/17 anonim ***** válasza:
90%

"vagy éppen hogy több van és az igények is nagyobbak, ezért külföldre mennek?"


Szimplán erre reagáltam. Nem kell több pénz sok esetben, hogy a Balaton helyett külföldre menjél.

Egyébként ha már felhoztad, Szicíliában és Szardínián is voltam már olcsóbban, mint a Balatonon.

2023. júl. 9. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
78%
Mi is Horvátországba megyünk. Olcsóbban kijovunk 7 napra, mint a Balatonon..
2023. júl. 9. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
hát nem értem....nem az lenne a menőzés alapja ,hogy oda megyünk ahol drágább?
2023. júl. 9. 11:21
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Menozes? Ez eszembe se jutott.. Oda megyek, ahol jobban érzem magam, ráadásul kedvezőbb áron.
2023. júl. 9. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Rég rossz aki menőzésből megy nyaralni...
2023. júl. 9. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

csak irigy vagy....a gazdagok most is drágább és emiatt menőbb helyekre járnak


azt értem hogy most momentán bulgária meg montenegro jellegü helyek lettek a kispénzüek paradicsomai, de majd az is telitődik és akkor horvát lesz a lesajnált hely a balatont meg visszanövi a nádas, a NER-es üdülőket meg bemossa a víz, a pályázati pénzt úgyis kifejték belölük.

2023. júl. 9. 11:30
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Neked nagyon komoly komplexusaid vannak. Nem azért megyek nyaralni, hogy kisjóska irigykedjen, hanem hogy elmenjek pihenni, kikapcsolódni, feltöltődni, új tájakat látni, érezni a tengert a bőrömön.

Nyilván mindezt úgy teszem, hogy ár-érték arányban nekem a legjobban megérje.

2023. júl. 9. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
92%
Akinek nincs pénze az sehova nem megy, akinek van, az pedig a hasonló árú vagy éppen olcsóbb külföldre.
2023. júl. 9. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!