Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Airbnb szállás kiadható-e egy...

Airbnb szállás kiadható-e egy társasházban?

Figyelt kérdés

a szomszédok engedélye nélkül.

6lakásos társasház.3 lakás saját,2 ben albérletben laknak,a másik lakásban meg állandóan jön megy valami vadidegen,ami azért zavaró mert a kertben is nagy értékű dolgok vannak,a kisgyerekek kint játszanak,az ember nem szívesen veszi ha mindenféle jött ment jár-kel a házban.Lakógyűlésnél meg lett kérdezve,azt mondta ilyenről szó sincs akkor épp valami barátja volt nála.Na azóta meg még vagy 20másik ember



#airbnb legális
2023. júl. 22. 13:19
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem tudom, itt hogy van, de külföldön a társasház alapszabályában kikötik. Én voltam külföldön társasházban AirBNB-ben, az egész ház tudta, hogy a tulaj így adja ki a lakását. Tudom, mert sokakkal beszélgettem a házból. Te is szóba állhatsz a vendégekkel és akkor kiderül, milyen keretek között vannak ott.
2023. júl. 22. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!