Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Szállás ügyben segitség?

Szállás ügyben segitség?

Figyelt kérdés
Nem merek Svédországban, Göteborgban szállást foglalni, mert nem merem megadni a kártyaadataimat. Ha a szállás webhelyén nem is kéri azonnal a bankkártya adatokat, mi van ha utólag emailben kéri a foglalás fenntartásáért? Azt se tudom melyik a jobb, ha bankkártyát vagy hitelkártyát adok meg
2023. júl. 23. 18:14
 1/7 A kérdező kommentje:
Hogyan lehet kivédeni hogy ne zároljanak semmit?
2023. júl. 23. 18:18
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Olyat is lehet, hogy nem foglalsz, oda mész, hogy van-e szabad szoba, és ha van, akkor ott fizetsz, de lehet drágább lesz.
2023. júl. 23. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Vannak egyszer használatos / virtuális / feltöltős kártyák.
2023. júl. 23. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Bankkártyáról csak a rajta lévő pénzt lehet levenni, hitelkártyával még hitelbe is verhetnek a csalók (elvileg).

De lehet viruális webkártyát is megadni, én is az internetes vásárlásaimat arról szoktam intézni (OTP).

Amúgy ez a zárolás eléggé elterjedt szokás pl. Budapesti szállodáknál is, nem feltétlenül kell tőle megijedni, ha nem csinálsz a hotelnek kárt, akkor visszautalják.

2023. júl. 23. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Csinálsz Revoluton ingyen egy egyszerhasználatos kártyát. Szívesen.
2023. júl. 23. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Csak arra nem fognak tudni visszautalni.
2023. júl. 23. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Ne rettegj

Élj a 21ik században.

Ahogy írták vannak virtuális kártyák is, bár a sima kártya is biztonságos

2023. júl. 23. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!