Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Van olyan megbízható hely,...

Van olyan megbízható hely, ahol 3-4 napot teljes ellátással eltölthetnék?

Figyelt kérdés
Kimerültem. Évek óta nem nyaraltam. Olyan helyet keresek, ahol teljes ellátás van, de el tudok külön szobába vonulni vagy udvarra kiülni. Csak olvasni, filmezni, sétálni akarok. Tömegközlekedéssel megközelíthető. Nem erdő közepén vagy hasonló helyen egyedül. Akár Pesten is jó, mivel nem ott lakom. Biztonságos legyen. Nincs különösebb oka csak kimerültem. Idén szabin nem voltam, két időst gondozok, csomó más nem publikus dolog is összejött. Addig tesóm bevállalja a szülőre nézést. Szeptember közepe felé jó lenne. Előtte nyilván leinformálhat az üzemeltető. Egyszerűen kicsit fel kell lélegeznem. Nyilvános tömegszórakoztató helyre most nem vágyom. / Bocs a furán megfogalmazott kérdésért, de mindig visszabeszélt, hogy mi nem jó benne. Nem vagyok rutinos. /

2023. aug. 28. 18:14
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Danubius hotel - Bük
2023. aug. 28. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Szállás.hu

X-el bejelölöd az elvárásaidat, országszerte nézelődsz és ami a legszimpatikusabb kiválasztod.

[link]

2023. aug. 28. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Neten én is tudok keresni, azért köszönöm! Lehet rosszul fogalmaztam. Kifejezetten antiszoc helyet keresek teljes ellátással. Aki kiad egy kisházat vagy szobát, esetleg, aki már volt ilyen helyen. Hotel stb. szóba sem jöhet. Embert nem akarok látni csak pihenni és enni.
2023. aug. 28. 19:18
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
De ha nem lehet hotel és embert sem akarsz látni, akkor honnan fog odakerülni a szállásodra a "teljes ellátás"? Nem kötekedésből, csak nem értem, hogyan gondolod.
2023. aug. 28. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Nyilván nem a vendéglátó személyre gondoltam..... Mindegy, gondoltam, hogy szét lesz trollkodva.
2023. aug. 28. 20:32
 6/15 anonim ***** válasza:
82%

Tanulj meg főzmi, vagy találkoznod kell emberekkel.

Vagy taníts be állatokat.

2023. aug. 28. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Arra amit te szeretnél (tehát a legyél is egyedül, de legyél is kiszolgálva) egy ötlet jutott eszembe: béreld ki az egész szállodát.

Amit te akarsz érthető, de a szálloda szempontjából semennyire sem érné meg. Mert a vendég költségeiből kell fentartani a személyzetet, kifizetni a rezsit, alapanyagot venni a kajához, felújítás stb.

Ebben a felállásban szinte lehetetlen amit szeretnél.

Amik alternatívák lehetnek:

-megoldod magadnak a kaját. Házhoz rendelsz, étteremben eszel stb. Nyilván nem ez a legtakarékosabb megoldás, de akkor még a személyzettel sem kell találkoznod.

-szezonon kívül mész nem látványos helyekre. Random zsák falu kis motel-hotel szerűséggel.

-lakosztály. Nem olcsó mulattság, de egyszer élsz. Ott még a kaját is a szobádba viszik, lemenned sem kell.

Ha meg nem hotel hanem apartman akkor felejtsd el a teljes ellátást.

2023. aug. 28. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
90%
Most nem azért, de ezen mi a trollkodás, kérdező? Teljesen észszerű felvetés.
2023. aug. 28. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez a verzió nem nagyon létezik. Ha esetleg valakinek a nagyiját meg tudod győzni, hogy főzzön rád napi háromszor, amíg te ellaksz a melléképületben, akkor sikerülhet, de Európában ez nem egy jellemző szállástípus. Közép-Ázsia tele van ilyenekkel, de csak a nagyon eldugott részei.
2023. aug. 29. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Szanticska hivatalos lakosok száma 4
2023. aug. 29. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!