Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Van olyan megbízható hely,...

Van olyan megbízható hely, ahol 3-4 napot teljes ellátással eltölthetnék?

Figyelt kérdés
Kimerültem. Évek óta nem nyaraltam. Olyan helyet keresek, ahol teljes ellátás van, de el tudok külön szobába vonulni vagy udvarra kiülni. Csak olvasni, filmezni, sétálni akarok. Tömegközlekedéssel megközelíthető. Nem erdő közepén vagy hasonló helyen egyedül. Akár Pesten is jó, mivel nem ott lakom. Biztonságos legyen. Nincs különösebb oka csak kimerültem. Idén szabin nem voltam, két időst gondozok, csomó más nem publikus dolog is összejött. Addig tesóm bevállalja a szülőre nézést. Szeptember közepe felé jó lenne. Előtte nyilván leinformálhat az üzemeltető. Egyszerűen kicsit fel kell lélegeznem. Nyilvános tömegszórakoztató helyre most nem vágyom. / Bocs a furán megfogalmazott kérdésért, de mindig visszabeszélt, hogy mi nem jó benne. Nem vagyok rutinos. /

2023. aug. 28. 18:14
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Sajnálom, hogy nem fogták fel páran a lényeget. Amúgy kiválóan főzök. Találtam ellátással falusi turizmusban megközelíthetőt és elszeparáltat ismerős által és teljes ellátással. Kár, hogy ez az oldal is már az enyészeté lesz. Mellőzni fogom.
2023. aug. 29. 17:39
 12/15 anonim ***** válasza:
#11 ha ennyire képtelen vagy érthetően fogalmazni ne a mi hibánk legyen már...
2023. aug. 29. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

És ott falun fénypostával küldik a kaját?

Csak ne felejtsd el kinyitni az ablakot, mert drága az üveges.

Szar lehet ennyi fóbiával élni.

2023. aug. 29. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Talán google térképen tudsz keresni, "szállás" kereső szóval, területenként pásztázva , egy kieső kulcsos házat, amit egyedül ki tudsz venni esetleg egészben.

Nekem van egy ilyen ingatlanom de településen belül.

2023. aug. 30. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Lipót, Hotel Orchidea - teljes ellátással működik és nagyon finomak az ételek italok, minden szuper és a kertje is nagyon szép, kinti-benti melegvizes medencéje van.
2023. aug. 31. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!