Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Hogyan szűröd ki a Neked...

Hogyan szűröd ki a Neked megfelelő szálláshelyeket az értékelések alapján?

Figyelt kérdés
Ugyanolyan értékelésekből ki-ki más benyomást nyer, ezért érdekelne. A booking.com-on pl. csak vendég értékeléseket làtok a szállásokról, fordítva semmit.

2023. szept. 4. 11:27
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én azokra a szempontokra fókuszálok amik nekem fontosak egy szállással kapcsolatban. Sok ember panaszkodik olyan dolgokról, amik engem pl. nem érdekelnek, így ezeket nem nagyon veszem figyelembe. Végigolvasom az összes viszonylag új (max pár hónapos) értékelést, hogy vannak-e ismétlődő problémák. Ha meg különösen szar egy-egy komment és nagyon kitűnik a többi közül, akkor rámegyek az illető profiljára és megnézem máshol milyen értékeléseket hagyott.. Néha ebből egyértelmű, hogy a vendég a problémás.
2023. szept. 4. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Több értékelést is elolvasok, főleg a negatívakat, hogy lássam ki miről panaszkodik. Ha túl sokan mondják ugyanazt, egymástól függetlenül akkor valószínüleg igaz. Aztán a pozitívakat is elolvasom, és ezek alapján alkotok egy képet magamban.

Vannak olyan emberek akik kevés pénzért is luxust várnak, meg hogy körülrajongják őket, ezért érdemes minél többet elolvasni.

Az szerintem pozitívum ha a szállásadó reagál az értékelésekre, de nem feltétel.

2023. szept. 4. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Keves ertekelesnel elfogadom, hogy szubjektiv. Nagyon soknal mar statisztikailag kell lennie benne igazsagnak.

Es a sajat szempontjaim dontenek.

Egy pelda. Szalloda pontosan ott, utcanezet, minden, ahol lenni szeretnek. Szecesszios epulet, hangulatos, imadom.

Kritikak: nyikorog a padlo, gyatra a reggeli valasztek, a mosdon repedesek vannak. Lesz@rom. Ott voltam. Csodalatos volt. Imadtam. Nyikorgott, repedt volt, az ablak pontosan Stockholm legleglegszebb oblere nezett, visszamennek.

2023. szept. 4. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
28%

A bookingot eleve el kell felejteni, ott most kva nagy a balhé, lehet megszűnik az egész.


Szempontok: amik NEKEM fontosak. Wifi, normális konyha (nem baj, ha apró, de ételérzékenyként muszáj főznöm), ha tengerhez megyek, akkor ne kelljen 4km-t sétálni a partig, ha a hegyekbe, akkor se 2 km a vonatállomás lehetőleg.


A kritikákat pedig kétszer átrostálom, mert nagyon sokszor csak valami sznob odaír valamit, ami NEKI nem tetszik, holott alapvetően semmi probléma a hellyel.

2023. szept. 4. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én legtöbbször a képekre hagyatkozom (rápillantok azért az értékelésekre is futólag), a férjem meg képes elveszni teljesen a részletekben. Aztán születik valami konszenzus, de sokszor órákig dilemmázunk.
2023. szept. 5. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem feltétlenül érdemes a véleményekre hagyatkozni. Azt döntsd el, neked mi a jó. Legyen közel fürdő, étterem, bolt. Vagy legyen távol mindentől és csendes. Nekünk apartmanunk vagy. Nincs ugyanolyan ember. Van aki ugyanarra a szobára 10-es értékelést ad és évek óta hozzánk jön vissza más meg 5 pontot. Mindenkinek más az igénye. Vannak képek, az alapján eltudod dönteni, hogy megfel e neked a szoba/apartman/hotel, amit szeretnél.


Mi mindig mindenkit szeretettel várunk. Szobák kitakarítva, ágynemű szépen frissen mosva, vasalva ahogy illik... Van aki értékeli van aki nem, ezzel nem tudunk mit csinálni. Az évek alatt megtanultuk, hogy rengeteg féle ember van és mindenkinek nem tudsz megfelelni bármennyire szeretnél.

2023. szept. 9. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 NTBS ***** válasza:
100%
Könnyen. Nincsenek nagy igényeim. Csak aludni akarok ott. Ahhoz àgy kell. Pont.
2023. okt. 3. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Kezdem a legolcsóbbal, utána kinézet-konyha-helyszín-távolságok szerint variálok. Például lehetőleg legyen saját konyha, bár elfogadtam már közös konyhát is.


34/F

2023. okt. 3. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!