Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Nem néznek hülyének hogy már...

Nem néznek hülyének hogy már most foglaltam szállást 2024 júniusára?

Figyelt kérdés

Egyáltalán nem 100% hogy megyünk Prágába júniusban, olyan 50-60%, de találtam olyan szállást, amin csak mobilon elérhető ár volt és 10 éjszaka kettő főnek 127 ezer forintosítva. Ez nagyon jó ár, mert amit gépről néztem ott ilyen 200-tól volt 2 főre 10 éjszaka. Ez az olcsó is a központhoz közel, teljesen kulturált apartman, saját fürdő, wc, konyhasarok.

Oda volt írva, hogy csak mobilon elérhető ár, csak ez az egy szoba van ezen az áron hát le is foglaltam.

Semmit nem kell fizetni június elejéig és addig ingyen le is lehet mondani, na de nem néznek hülyének hogy már most foglaltam?


És nem fognak bunkónak tartani, hogy ha mondjuk június elején lemondom? (Már korábban fogom tudni, hogy megyünk-e vagy sem, ilyen május környékén tehát már májusban le tudom mondani, ha kell)


Ilyen korán még sosem foglaltams szállást, általában 1-2 hónappal hamarabb szoktam.



dec. 9. 18:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
94%
Nem...
dec. 9. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszi. Bocs, véletlen a félig hasznosra klikkeltem. Remélem a többi javít rajta
dec. 9. 18:23
 3/12 anonim ***** válasza:
De ki, es miert szamit?
dec. 9. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Már miért nézne hülyének ezért bárki is? Fél év múlva már június van.
dec. 9. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
100%
Január, február, itt a nyár! Viccet félretéve, én a tavaly Húsvéti salzburgi szállodát ősszel, novemberben lefoglaltam. A szállás nagyon jó volt, nagyon kedvező áron. Amikor kijelentkeztünk, a recepció közölte, hogy mi voltunk az utolsók akik ezen az áron foglalhattak szállást. Ha kedvező az ár, le kell foglalni!
dec. 9. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Én is foglaltam már nyárra. Azért hirdették meg.
dec. 9. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy néznek hülyének, örülnek ha javul a foglalási mutatójuk.
dec. 9. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem néznek. Mi minden évben augusztus közepén megyünk nyaralni, és miután hazaérünk, párom már szeptemberben el is kezdi szervezni a következő nyaralást. Általában október vegére már megvan minden.
dec. 10. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha meghirdették, akkor azért tették, hogy lefoglalja valaki. Ha nem te foglaltad volna le, akkor valaki más. Egyáltalán nem furcsa.
dec. 10. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
100%
2 héten belül én is foglalok júliusra. Szóval nem butaság.
dec. 10. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!