Kezdőoldal » Utazás » Európa » Élnétek Ausztirában - DE...

Élnétek Ausztirában - DE FALUBAN? Konkrétan Kogl Im Burgenland, vagy Nebersdorf falvakban? 20-24 km-re lenne a munkahelyetek.

Figyelt kérdés

[link]


[link]



2014. jún. 13. 18:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Szívesebben, mint városban. Ennyi távolság nem sok.
2014. jún. 13. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
30%
Faluban, a világ egyetlen országában sem élnék. Megölne az unalom. Nekem kell a város, minél nagyobb, annál jobb.
2014. jún. 13. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Az osztrák falvak gyönyörűek és olyan tiszta, kellemes a levegő, hogy öröm lélegezni. Nagyon szeretek utazás alkalmával megállni ausztriai falvakban és sétálni egy kicsit, gyönyörkodni a természetben, DE élni nem tudnék faluban. Lételemem a nyüzsgés, pezsgő életét. Londonban élek és nem akarnék, nem tudnék máshol élni. Az osztrák levegőt viszont nagyon elfogadnám, de hát nem lehet minden tökéletes.
2014. jún. 13. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
éltem osztrák faluban....dögunalom volt. seegy bolt, se egy mozi...se semmi. tömegközlekedés szinte nulla volt. jelenleg is faluban élek, de Genftöl 10 km-re igy minden megtalálhato egy helyen.
2014. jún. 14. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem elegem van a városi életből meg a sok bunkó emberből. Budapesten élek, de ha tehetném falura költöznék. (bár a magyar vidéki falvak közbiztonsága kritikán aluli...) Szívesen élnék faluban, főleg egy osztrák faluban! Jó levegő, közel a természet, friss, bio kaja, nincs is ezeknél jobb! Bár a hűvös időjárás kikészítene.
2014. jún. 14. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Igy van, embere valogatja hogy tetszik-e neki a falusi elet, batyammal, felesegevel, ket pici, gyonyoru gyerekevel laktunk osztrak faluban, a vasut vagy az auto hamar bevisz Becsbe szorakozni, nekem megfelelt... most Vancouverben elek, ez is megfelel :)
2014. jún. 15. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én vmeik krobót (horvát) faluban, mondjuk Baumgarten (im Burgenland), vagy Wulkaprodersdorf esetleg Trausdorf (an der Wulka), mert én is krobót vagyok. De elég közel élek Ausztriához szval nem költözök át.
2014. nov. 2. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!