Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Az Alibaba.com-on mennyibe...

Az Alibaba.com-on mennyibe kerül a szállítás? Meg azt írja ,hogy 30 napon belül várható a szállítás Addigra várható,hogy megjön a Jakuzzi vagy ,akkor küldik el?

Figyelt kérdés

Rendelni akarok egy Jakuzzit 2000 dollárért ,ami kb 640,000ft

Így a szállítás ingyenes ?



#Magyarország #Kína #jakuzzi #Ali Baba #Alibaba szállítás #Jakuzzi szállítás külföldről
dec. 31. 02:59
 1/2 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem nem szamoltad bele a vamot.

A szallitas nem lesz ingyenes a merete es a sulya miatt.

Nem fogod tudni hasznalni, mert nem szabvanyos a magyar meretekhez kepest.

Nem kapsz ra garanciat es visszakuldeni sem fogod tudni (szerintem ki sem szallitjak, a vamhivatalbol visszakuldik, mert a postas nem fogja kivinni neked)

Az Alibabanak csak furdokad-jakuzzija van, ha a kertben akarsz felallitani egyet, akkor jobb, ha masik ceget keresel.

Olcsobban be tudod szerezni mashonnan, es meg garanciat is kapsz ra.


Szerintem csak polgarpukkasztasbol irtad ki a kerdest, mert nem realis, hogy itt kerdezoskodsz egy jakuzzi vasarlasrol.

dec. 31. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Noren1989 válasza:
59%

Csak #1 utolsó bekezdésével értek egyet, bocsànat.


Kérdezőkém, feküdj vissza.

dec. 31. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!