Vajon átvernek?

Figyelt kérdés

Rendeltem valakitől egy csomagot amerikabol és most írta, hogy feladná postán csak, hogy ő elvileg diszkrét feladásban akarja küldeni, ami 130usd lenne, azt mondja, hogy fizessem ki neki és nekem ezt a pénzt majd csomagátvételkor visszatérítik. Szerintetek átvernek, mert nekem elég gyanús vagy egyátalán így működik “discreet shipping”? Igazából paypalon fizettem neki, ott pedig csak írsz egy emailt, hogy átvertek és visszaküldik pénzt szóval elvileg nagy baj nem lehet belőle. Meg még azt mondta, hogy ahogy kifizetem egyből küldenek majd emailt csomagkövetési lehetőséget, meg láttam nála vásárlói visszajelzéseket és azok elég legitnek tűntek. Szerintetek mit csináljak?

A válaszokat előre is köszönöm és boldog karácsonyt kívánok mindenkinek!



dec. 23. 22:45
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Visszateritik, mi? Aztan mire fel teritenenek vissza 130 dollarnyi szallitasi dijat?


Tok nyilvanvalo atveres, 80-as IQ felett barki belatja.

dec. 23. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Noren1989 ***** válasza:
100%
Ez mifelénk a klasszik nigériai csalàs, de te tudod.
dec. 23. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
De ez elvileg a diszkrét szállítás díja, ami elvileg így működik utána olvastam és létezik tényleg ilyen, de nem tudom
dec. 23. 23:13
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Miért, mit rendeltél tőle, guminőt? 130 usd a "diszkrét szállításért"? Viccelsz? Ennyire buta nem lehetsz.
dec. 23. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
84%
#3 rendben, elvileg persze, meg te jobban tudod es kulonben is nagyon jo aron kapnad a termeket es csak a szallitasi dij dobja meg de ugye azt visszateritik es ugyehogy nem lesz baj.. Szoval szerintem csinald, jo lesz.
dec. 23. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Jaja, dehogy bűzlik amúgy messziről, még véletlenül se emiatt kérded.
dec. 24. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Azt ugye tudod, hogy ha "Friends and Family"-ként fizetsz paypal-en, akkor nincs visszatérítés?
dec. 24. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha ennyi a szállítás díja, akkor miért térítenék vissza?? :D


Adja fel és majd ha megérkezik, akkor átutalod neki a szállítás díját.

dec. 24. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
83%

Miért olyan nehéz megérteni, hogy soha senkinek nem küldünk előre pénzt?!

Az átverések több mint 90% ebből szokott lenni.

dec. 25. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Amúgyilag a kérdés is bűzlik. Mi lehet az, Amerikában kapható pár tagállamban, és diszkrét szállítást igényel Európába?🤔 Talán olyasmi, ami itt nem legális? "Diszkrét szállítás" esetén biztos nem kapnák el, dehogy 😂. Máskülönben ki az a barom, aki 130 dollárt fizetne egy termék szállításért? Mi lehet annyira különleges, aminek ennyit fizetne épeszű ember a szállításáért?
dec. 27. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!