Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Van olyan kiadó faház a...

Broodie kérdése:

Van olyan kiadó faház a természetben Magyarországon, ami egyszerűen felszerelt és egyedüli elvonulásra tökéletes? F/36

Figyelt kérdés
Az elkövetkezendő napokban el szeretnék vonulni egyedül a természetbe 2-3 éjszakára egy erdei faházba, mert szeretném rendezni a gondolataimat. Neten többnyire a blogokban csak csilli-villi faházakat ajánlgatnak jakuzzival. Erre nekem nincs szükségem, szerényebb szállás lenne a megfelelő. Helyileg Dunántúlt preferálom.

jan. 1. 22:29
 1/4 anonim ***** válasza:
75%
Én Guglizzam ki neked?
jan. 1. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez baromi szerényen van felszerelve és nem a Dunántúl, de ideálisnak tűnik. [link]
jan. 1. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kulcs szélén Zen Kuckó, Zánkán Videoton üdülőtábor. A Zen Kuckó Rácalmásra van írva, de valójában ott még Kulcs van. Zánkán pedig igazából 4 fős házikók vannak.
jan. 2. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szanticska
jan. 3. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!