Kezdőoldal » Utazás » Európa » Költözés Marosvásárhelyre?

Költözés Marosvásárhelyre?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Elsősorban Marosvásárhelyiektől szeretnék segítséget kérni.

Magyarországon élek, 20 éves srác vagyok villanyszerelői végzettséggel.

Legkésőbb a nyár közepén kiszeretnék költözni Marosvásárhelyre. Az okokat nem firtatnám, ha valaki nagyon kíváncsi akkor neki leírom.

A kérdésem az lenne, hogy így idegenként, mindenféle ismeretség nélkül hogyan lenne érdemes nekilátni az egésznek?

Nincsenek világmegváltó terveim, sem hatalmas igényeim.

Egy albérletre és munkára lenne szükségem, amivel keresek annyit, hogy életben tudjak maradni.

Esetleg ha valaki Magyarországon éppen hasonló cipőben jár, mint én akkor ezer örömmel "összeállhatnánk".. Párban talán egyszerűbb lenne, mert őszintén szólva eléggé elveszettnek érzem magam jelenleg. (Nem, nem párkapcsolatra gondoltam..)

Bármilyen Marosvásárhelyen élő, vagy ottani tapasztalatokkal rendelkező személy tanácsait, segítségét nagyon megköszönöm és ha sikerül minden tervem és ott leszek, akkor a hála sem fog elmaradni.

Azt hiszem, az lenne a legjobb, ha valaki aki ott él az felkarolna engem és eleinte tudna nekem segíteni mindenben.

A válaszokat, tanácsokat, segítségeket előre is köszönöm szépen!



2016. ápr. 10. 19:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Fontos a minel jobb roman nyelvtudas anelkul sokkal szukebbek a lehetosegeid.Amugy Vasarhely egy szep elheto varos.Villanyszerelokent egesz normalisan keresnel ott.A magyarok helyben kedvesek jofejek bar kicsit neha zarkozottak...a romanokkal nekem eleg sok bajom volt ott.
2016. ápr. 12. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem kérd a felvételed ebbe a Facebook-csoportba:

[link]

2016. ápr. 19. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

En marosvasarhelyi vagyok, hasonlo koru, es hasonlo szakmaban dolgozom.

A roman nyelvtudas mindenkepp szukseges.

Miert pont vasarhelyt valasztottad?

2016. jún. 5. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mi lett végül, odaköltöztél?
2017. márc. 19. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!