Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Mi a legfontosabb, ha elmentek...

Mi a legfontosabb, ha elmentek egy szállodába, mi alapján választotok hotelt? Mitől lehet egy szállás jó?

Figyelt kérdés
Gondolok itt, legyen félpanzió, wellness rész, programok, ár stb.

febr. 2. 18:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Mivel én egyedül utazom nekem csak az ár a lényeges. A nyáron amikor Rejkjavikban voltam egy 8 ágyas szobában aludtam, amúgy járt hozzá reggeli, de mire felkeltem már mindent felzabáltak a hostel lakói. XD
febr. 2. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Mi csak aludni járunk a szállásra, így a megfelelő tisztaságon kívül szinte csak az elhelyezkedést szoktam figyelni.

Enni is ritkán szoktunk a szálláson, mert szeretünk több helyet kipróbálni inkább, és mivel legtöbbször vízpartra járunk, így medence és hasonlók sem elvárások.

febr. 2. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 aHermann ***** válasza:
100%

Szia!


Ez azért egy összetett kérdés.

Sok minden befolyásoló tényező. A választást már az is befolyásolja, hogy mi a cél (városnézés, pihenés).


Nálunk a választást befolyásolja a helyszín, az ár, szobák felszereltsége (saját fürdőszoba legyen lehetőleg), reggelizési lehetőség, megközelíthetőség, egyéb szolgáltatások (pl. volt olyan, hogy a süti délutánunkat beválthattunk szendvicsre napközben, ez mérvadó volt+ kaptunk környéki kártyát, amivel minden látnivaló ingyenes volt).


Ha csak pihenni szeretnénk, akkor fontos a félpanzió, változatos és tágas wellness rész, egyéb kikapcsolódási lehetőségek (billiárd, bowling).

Ha városnézés a program, akkor a szállás legyen könnyen megközelíthető, legyen jó helyen, reggelizési lehetőség, ha van wellness +pont, de nem befolyásoló.

febr. 2. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Elhelyezkedés.

Parkolás.

Tisztaság.

Van-e normális étterme, vagy van-e a közelben.

Reggeli mindenképpen legyen.

febr. 2. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%

4 csillag alatt általában kritikán aluli szállást kapsz.

Az olcsó legtöbbször ócska is.

febr. 2. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Hol van: ha elmegyek hétvégére várost nézni, akkor nem akarok órákat utazni, hogy bemenjek a központba. Ha tengerpartra utazok, akkor pedig, hogy közel legyen a parthoz. Plusz milyen a környék, nem akarok a legrosszabb környéken megszállni..

Reggeli: nekem fontos, hogy legyen reggeli (bár most már nem mindig foglalok, covid után rengeteg helyen megszűnt, illetve 29Euro/nap/fő áron köszönöm nem kérem).

Szoba: Itthon van cica, kutya a lakásra nagyon ráférne egy felújítás. Talán pont ezért szinte mindig 4-5 csillagos hotelbe megyek. Sznob dolog tudom, de jó érzés modern, kényelmes szobába menni pár hétre ha nyaralok.

Wellness, programok, félpanzió nekem nem számít.

febr. 3. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Lehetőleg felnőtt hotel legyen. Ha van wellness akkor lehessen úszni is. A szobák legyenek hangszigeteltek és nem baj, ha nem öregebb 5 évnél a bútorzat.

Kemény franciaágyas szobát szeretünk, és ne legyen az ágyon illesztés középen a matracok között.

Fontos a minőségi reggeli is.

febr. 3. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
7: ezeket hogy tudod előre (kemény, illesztésmentes ágy, hangszigetelés, max 5 éves)?
febr. 5. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

#8

Email.

Megkerdezed, megmondjak.

Adnak csendes szobát, ha azt kérsz, stb...

febr. 5. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 BeefEater ***** válasza:

A wellness részleg sohasem érdekelt.

Én csak olyat foglalok, ahol minimum reggeli van, hogy ne kereséssel induljon nap. Ha autómentes az utazás a parkolás nem számít.

Általában nézem még, hogy van-e normális Wifi, ha lehet sokáig nyitva tartó saját étterem, hosszabb utazásnál mosási lehetőség (vagy mosoda szolgáltatás) és a célnak megfelelő mennyiségű csillag (ha csak átutazom és aludni megyek be, akkor egy motel is tökéletes. Ha nyaralok, akkor általában 4-5 csillagosakat keresek).

febr. 6. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!