Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Melyik a legjobb, legolcsóbb...

Melyik a legjobb, legolcsóbb szállás Budapesten foglalási díj nélkül 18 éveseknek kauciópénz gyűjtő időszakra?

Figyelt kérdés
Tapasztalatok, vélemények? Ti a 18. születésnapotokon melyik szállást választottátok? Meg voltatok vele elégedve? Nem volt túl drága? Mennyi idő alatt gyűlt össze a kaució az albérletre és annyi idő alatt mennyi volt a szállás ára? Ti melyiket ajánlanátok a legjobban? Előre is köszönöm a segítséget!

febr. 14. 15:33
 1/8 anonim ***** válasza:
85%
Egyedül én nem értem, hogy miről van szó?
febr. 14. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem arról van szó, hogy vagy az állam, vagy a családja, amikor betöltötte a 18-at, kidobta az utcára és most egy olyan olcsó szálláshelyet keres ahol tud kaucióra pénzt gyüjteni, hogy utána egy normálisabb szállásra tudjon menni.


Én a bentlakásos munkákat javaslom neked, bár ehhez a legtöbbször kell tudni angolul. A legtöbb ilyen hely általában tábor/szálloda, de simán lehet, hogy van máshol is másfajta. Szerintem elsődlegesen ezeken a helyeken néz körül.

febr. 14. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
80%
Kedves első, én sem értem miről van éppen szó a kérdésben
febr. 14. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

"Egyedül én nem értem, hogy miről van szó?"

Ez nem egy konkrét kérdés, meg tudom, hogy a GyakoriKérdések nem erre való. Szállást próbálok találni és azért nem a szallas.hu-n meg a booking.hu-n nézem mert ott sokféle szálloda van viszont nem tudom, hogy melyik éri meg jobban és melyik van foglalási díj nélkül. Kevés a fogalási díj nélküli szálloda és nem tudom, hogy hol találjam meg a megfelelőt. Meg mások véleményére, tapasztalatira is kíváncsi vagyok. Foglalási díj nélküli szálloda fogalmát nem érted esetleg? Nem érted mi az a foglalási díj? Vagy mit nem értesz ezen a kérdésen?

"Szerintem arról van szó, hogy vagy az állam, vagy a családja, amikor betöltötte a 18-at, kidobta az utcára és most egy olyan olcsó szálláshelyet keres ahol tud kaucióra pénzt gyüjteni, hogy utána egy normálisabb szállásra tudjon menni."

Nem!!! Mégcsak 17 éves vagyok! Nem dobott ki sehonnan senki, nem élek az utcán! Egyáltalán nem vagyok hajléktalan! Miből gondolod ezt??? Azért mert nem szallas.hu-n nézem hanem idejöttem GyakoriKérdésekre akkor már egyből hajléktalan vagyok? Nem értelek! Mindenki aki GyakoriKérdéseken keres szállodát az szerinted hajléktalan? Honnan gondoltad ki ezt a hülyeséget? Egyáltalán nem szebb szálloda kauciójára akarok majd gyűjteni hanem rendes, normális albérlet kauciójára! Van egyáltalán szállodánál kaució??? Életemben nem hallottam még ilyenről! Foglalási díj szokott lenni szállodáknál, kauició nincs! Nem vagyok se hajléktalan, se hülye! Énis úgy hallottam, hogy aki betölti a 18-at az egyből albérletbe megy, de, hogyan??? Nem értem! Ott van kaució! Lehet tényleg én vagyok a hülye de nem értem. Miért csóró megoldás egyből szállodába menni? Amíg munkával kaucióra gyűjtök addig hol éljek? Nem engednek be az albérletbe, nem aludhatok ott amíg nem fizettem kauciót! Te szerintem valami életképtelen 10 éves lehetsz ha nem érted a kaució fogalmát. Mindegy, ne foglalkozzatok vele, szerintem trollkodik, az első választ is ő írhatta, fogalma sincs arról, hogy mit jelent a foglalási díj és a kaució, életében nem hallotta még ezeket a szavakat. Majd megtudja felnőttkorában mik ezek. Mostmár lehetőleg csak értelmes válaszokat várok, ajánljatok néhány foglalási díj nélküli szállodát, osszátok meg a tapasztalataitokat, véleményeteket, troll válaszolókkal meg nem kell foglalkozni. Köszi.

"Kedves első, én sem értem miről van éppen szó a kérdésben"

Az első válaszoló talán troll lehet de nem teljesen biztos. Egyébként itt most tapasztalatokat, véleményeket várok foglalási díj nélküli szállodákról. Melyik a legjobb? Persze lehet szallas.hu-n is nézni csak azért jöttem ide GyakoriKérdésekre mert hátha valaki meg tudja mondani, hogy melyik a legjobb, szóval konkrétan véleményekre, tapasztalatokra vagyok kíváncsi. Egyébként szerintem nagyon is érthető a kérdés bár lehet én fogalmaztam meg rosszul nem tudom, mert nem igazán értem mi nem érthető rajta. Előre is köszönöm az értelmes válaszokat!

febr. 14. 18:20
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Már ott elvérzik a terved, hogy 17 évesen nem vehetsz ki egyedül szobát.


Egyébként fogalmam sincs mit nevezel foglalási díjnak.


Ha kirúgtak otthonról, akkor valami családsegítő szolgálatot keress.

febr. 14. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

"Már ott elvérzik a terved, hogy 17 évesen nem vehetsz ki egyedül szobát."

Igen, tudom!!! Nem most fogok költözni hanem a 18. szülinapomon! Ki mondta neked azt, hogy ez most fog megtörténni??? Mintha direkt csinálnád! Annyira egyértelmű amit írok! Teljesen érthető minden!

"Egyébként fogalmam sincs mit nevezel foglalási díjnak."

Elég nagy baj, hogy nem tudod mit jelent ez az alap fogalom, mindenki tudja! Google a barátod!

"Ha kirúgtak otthonról, akkor valami családsegítő szolgálatot keress."

Itt most nem erről van szó!!! 18. szülinapomon költözöm, egy szóval nem mondtam olyat, hogy most költözöm! Csak előre gondolkodom!

"Szerintem arról van szó, hogy vagy az állam, vagy a családja, amikor betöltötte a 18-at, kidobta az utcára és most egy olyan olcsó szálláshelyet keres ahol tud kaucióra pénzt gyüjteni, hogy utána egy normálisabb szállásra tudjon menni.


Én a bentlakásos munkákat javaslom neked, bár ehhez a legtöbbször kell tudni angolul. A legtöbb ilyen hely általában tábor/szálloda, de simán lehet, hogy van máshol is másfajta. Szerintem elsődlegesen ezeken a helyeken néz körül."

Jaaaaa. Most realizálom, hogy mit írsz! Mostmár értem! Én írtam rosszul, jól féreértettük egymást!😅 Én fogalmaztam rosszul, bocsánat! Nálam a szállás és a szálloda ugyanazt jelenti és innen jött ez a félreértés!😂 Nem vagy troll, bocsánat, csak eléggé félreérthetően írtam. Ne haragudj! A szálloda és a szállás nem ugyanazt jelenti de én sokszor hívom a szállodát szállásnak, nálam a két fogalom keveredik.😅 Nem munkásszállót keresek és nem szebb munkásszálló kauciójára gyűjtök.🤣 Hanem normális, luxus kinézetű szállodát keresek amihez nem kell foglalási díjat fizetni és egy normális, luxus kinézetű lakás (albérlet) kauciójára fogok gyűjteni, normális munkám lesz és sokat fogok keresni. Rendesen félreértettük egymást.😄 Bocsánat csak nálam a szállás és szálloda ugyanazt jelenti... Én idióta!😂🤦🏻‍♀️

febr. 14. 19:04
 7/8 A kérdező kommentje:

‼️Szállodát keresek, nem szállást!!!‼️

Ide már ne írjatok semmit, elrontottam a kérdés szövegét! Itt az új kérdés kijavítva, ide jöhetnek a válaszok: https://www.gyakorikerdesek.hu/utazas__szallasok__12572597-m..

febr. 14. 20:28
 8/8 anonim válasza:
85%
Szállodába 1 hónap kb. 900 ezer-1 millió forint között van és persze az 50%-át előre kérik a foglalásnál. Olyan amit te keresel szerencsére nem létezik, de ahogy mondták valami ukrán munkásszállóra téged is befogadnak ha elmész gyárba 12 órázni.
febr. 15. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!