Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Lefoglaltam egy szállást a...

Lefoglaltam egy szállást a Szállás.hu-n, de közben a booking.comon ugyanúgy fent van, (egy ágyas szobáról van szó, amiből csak egy van) közben ott is lefoglalhatják? Előfordulhat, hogy oda megyek és már másé a szállás?

Figyelt kérdés

febr. 16. 01:17
 1/6 anonim ***** válasza:
93%
Ha visszaigazolták a foglalásodat, akkor nem igazán fordulhat elő ilyen.
febr. 16. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Előfordul, de inkább a nyári szezonban. Mi az elmúlt 10 évben kétszer futottunk ilyenbe bele. Az egyik esetben átirányítottak egy lepusztult szállóba, a másik esetben viszont nem tágítottunk és nagy nehezen előrukkoltak egy a lefoglaltnál tágasabb szobával.
febr. 16. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha most, éjfél után foglaltad le, akkor elképzelhető, hogy a szállásadó még nem vette le a Bookingról a lefoglalt szobát, csak reggel fogja, amikor megnézi a foglalásodat. De az is lehet, hogy több egyforma szoba is van. Nálunk pl. három szobatípus van, ezeken belül a szobák teljesen egyformák - minden típusról egy-egy fotósorozat van fent. Nem tettem fel mindről külön-külön képet, mert tényleg pontosan ugyanúgy néznek ki.

Egyébként ha kérdéseid vannak, a foglalás véglegesítése után meg kellett kapnod a szállásadó elérhetőségét, reggel hívd fel telefonon, hogy foglaltál, de ezt látod. Meg fogja válaszolni, hogy mi az oka.

febr. 16. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt olyan, hogy kétágyas szoba helyett háromágyasat adtak ugyanazon az áron, mert az volt csak szabad.
febr. 16. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
A szoba nyílván folyamatosan fenn van, a kérdés csak az hogy a tulaj az adott időpont foglaltságát milyen gyorsan jelzi a bookingnak.
febr. 16. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a választ, megoldódott.
febr. 16. 14:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!