Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Aludtatok már kocsiban?...

Aludtatok már kocsiban? Milyen tippeket tudnátok adni két éjszakára?

Figyelt kérdés

Dublinban kell toltenem ket ejszakat es a szallasok borzalmasan dragak, kocsit pedig tudtam berelni ket napra 21 euroert (kocsi mindenkeppen kell)


Még sosem aludtam autoban, de az airbnb-s szallasok is piszok dragak, hostelbe pedig szeretnem tolteni az ejszakat idehenekkel egy szobaban.


A tisztalkodas megoldott (az irodaepuletben, ahova megyek, van zuhanyzo)


febr. 22. 16:01
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
én aludtam, de úgy is keltem fel kb 3 óra alvás után... soha többet.
febr. 22. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Aludtam már, kényelmetlen volt, mivel a cuccaink miatt nem tudtunk hátra matracot tenni és a két első ülésen aludtunk. Viszont olyan fáradt voltam, hogy 8 óra alatt 1x ébredtem fel. Nyár volt, mégis fáztam, legyen nálad több vastag takaró és kamerás, biztonságos pihenőben állj meg.
febr. 22. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Ha elég nagy a kocsi legalább egy paplant téríts a lehajtott hátsó ülésekre, ha nincs matracod, máris jobb lesz. Haverok mindig így fesztiváloztak.
febr. 22. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Rendesen aludni nem lehet, emellett a legtöbb helyen nem is engedik. Ha két éjszaka nem alszol, utána nem javasolt vezetni, mert gyakorlatilag élöhalott vagy, ön és közveszélyes!
febr. 22. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

Az elso ejszaka ejfelkor szall le e repulo.

Egy teljes ejszaka lesz.

Egy VW Polo meretu autot bereltem

Egy kis takarot tudok vinni, meg a repulos nyaktamasz parnat.

febr. 22. 17:02
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Személyautóban nagyon szar aludni, mert sehogy nem férsz el. Sem elől sem hátul. Fáradtabb leszel reggel mint amikor lefeküdtél. Szerencsétlen esetben pár napig fáj a derekad vagy a nyakad.
febr. 22. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Én is aludtam, ha nem létszükséglet, nem alszok többet autóban, pedig nincsenek nagy igényeim szállás terén. Inkább mennék Hostelba mintsem autóban aludnék.
febr. 22. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
27%
Illegalis, ez az elso baj.
febr. 22. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
71%

Én is arra gondoltam, amit 4-es ír.

Már az első éjszaka után se nagyon leszel vezetésre alkalmas állapotban, a második éjszaka után pedig végképp nem.

Szóval aludni lehet, föltéve, hogy napközben nem vezetsz, hanem csak gyalog vagy tömegközlekedéssel közlekedsz - vagy kábultan alszol egy padon.

febr. 22. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
De ha már úgyis van autód akkor nem lenne célszerűbb valahol vidéken (akár 30-40 km-re) egy olcsó szobát keresni? Szerintem még az oda-vissza ingázással együtt is megérné rááldozni valamennyit, mint kocsiban aludni.
febr. 22. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!