Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Ha 1 külföldi hotelbe bérelek...

Ha 1 külföldi hotelbe bérelek egy egyszemélyre szoát, de az ottani városban lakó barátnőm lehet nálam aludna éjszaka, azért már érte is fizetnem kell a szobát? F/23

Figyelt kérdés
A barátnőm külföldön tanul, és koliban vannak a többiekkel. Ha kiutaznák hozzá néhány napra és kivennék magamra 1 szobát. nembiztos, de lehet a barátnőm nálam aludna legalább 1x v. 2x. akkor a szállodába ezt megfigyelik, kérnek érte is pénzt?

2012. máj. 17. 09:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
51%
Nem is értem a kérdést, hogy merül ez fel benned. Természetesen fizetni kell.
2012. máj. 17. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
10%
Aki kiutaznék helyett kiutaznákot ír, arról bármit el tudok képzelni.
2012. máj. 17. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Jó. csak még nem voltam külfölre , és ilyen szituba sem. azért kérdem. akkor érdemesebb azonnal 2 személyre bérelni? vagy azért az egy éjszakáért mikor nálam alszik fizetni?
2012. máj. 17. 10:09
 4/13 A kérdező kommentje:
reptilian elég szánalmas h egy betűért pofázol.
2012. máj. 17. 10:10
 5/13 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező.

Szállodákban a szobabérlést személyenként adják ki.

Ha egyedül vagy akkor 1 ágyas szobát ajánlanak,hogy vedd ki.Ha ketten vagytok,vagy jelzed előre,hogy a barátnőd is veled lesz,akkor két személynek veszik a szoba foglalást.

Nem tudod megtenni,hogy egymagad bejelentkezel,és utána a barátnőd ott éjszakázik.A legtöbb helyen a hallon vagy a lenti helyiségeken kívül nem is mehet fizető vendég a hálószobákba.


Nem kötekedésből írom,de néha nem árt gondolkodni is.Gondolj bele,ha megengednék,hogy bárki aki 1 személyre fizet szobát, pár éjszakára felvigye a barátját/barátnőjét akkor mindenki így csinálná.Még a nászutasok is.Ugyanis fele annyiba kerülne a szállodai költség.

2012. máj. 17. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

javítok* nem is mehet NEM fizető vendég a hálószobákba.

(kimaradt a nem szó)

2012. máj. 17. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Oké. akkor értem. köszi a válaszokat.
2012. máj. 17. 10:36
 8/13 A kérdező kommentje:
Még egy kérdés ezzel kapcsolatban. ami lehet hülyeség.csak kíváncsiságból. Akkor hogy is van az, h pl a filmekbe az üzletember felvisz valami csajszit a szobájába?:D
2012. máj. 17. 15:38
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
filmekbeN meg a valóságban úgy van, hogy fizetsz. Vagy rendesen, vagy annak aki elfordítja a fejét, amikor viszed.
2012. máj. 17. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
ááá. értem.
2012. máj. 17. 16:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!