Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Kinek van tapasztalata külföld...

Kinek van tapasztalata külföldi esküvőről?

Figyelt kérdés
Pl. Esküvő Máltán, stb.

2012. ápr. 24. 14:05
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem kulfoldon volt. Mire vagy kivancsi ? Esetleg videot linkeljem? :)
2012. máj. 29. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Nekem Máltán volt. Mit szeretnél tudni? :)
2012. jún. 2. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Engem az érdekelne, hogy hogyan kell intézni...hogyan kell és milyen hivatalos utat kijárni, hogy külföldön egybe kelhessünk? :)
2014. febr. 18. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Fotóztam már esküvőt külföldön, bár ott a pár már évek óta ott él ahol az esküvő is volt, szóval lehet, hogy egy picit másra vagy kíváncsi mint amiben segíteni tudnék, az viszont általánosságban elmondható, hogy jobban járhatsz (még az útiköltségük kifizetésével együtt is) ha innen viszel szolgáltatókat (legalább a "mobilisabbakat" mint fotográfus, cinematográfus, vőfély ha kell stb...) mert külföldön a szolgáltatások árai előtt simán három-négyszeres szorzót találsz a hazaihoz képest. Ha még nincs fotósod írj egy privátot és szívesen elküldöm a weboldalam linkjét, hátha engem keresel. :)
2014. febr. 18. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!