Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Erdélyi körutazás megszervezés...

Erdélyi körutazás megszervezésében kérhetek segitséget?

Figyelt kérdés
julius végén kocsival erdélyi körutazást teszünk..Már bevált kipróbált szállás lehetőséget keresek Aranyosgyéres-Szováta-Gyergyószentmiklós-hazafelé Nagyszeben környékén/nem baj ha nem nagyon drága. szállodák kizárva/
2013. máj. 24. 06:21
 1/7 lencsefőzelék ***** válasza:

Mi itt szálltunk meg Nagyszebenben, mikor körúton voltunk:

[link]

Parajdon pedig a Csatári panzióban, az is elég olcsó volt.

2013. máj. 24. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Egy éjszakára tökéletes, tiszta, olcsó.


[link]


Igy keress rá a guglin


Pensiune Leu Sibiu


Az árára már nem emlékszem, csak arra ,hogy olcsó volt, de többször voltunk Brassóban, és oda fele mindig itt álltunk meg.


Ha már arra jártok mindenképp nézzétek meg az Astra falumúzeumot!


[link]

2013. máj. 24. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ellátogathatnátok máshová is, annyi szép hely van még. :) Ne haragudj, hogy beleszóltam.
2013. jún. 7. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Utolsó válaszoló!Miért ne jöhetne valaki Erdélybe?Nagyon gyönyörű hely,rengeteg csodás tája van és sok látnivaló.Megéri eljönni.Én is itt lakok Erdélybe,csodálatos hely.
2013. jún. 8. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Félreértés ne essék, hisz én is erdélyi vagyok. Úgy értettem, hogy van még sok szép más vidék is itt Erdélyben. Mi is rengeteget jártunk Szovátára, Parajdra, de egy Retyezát mesebeli :)
2013. jún. 8. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
No Kedves Erdélyiek!.....A Gyilkos tóhoz mennénk.... az ottani szállás megvan...de nem akarom egybe az utat letudni...megállnék egy éjszakát Aranyosgyéres környékén és egy napot Sováta környékén. Itt keresnék olcsó nem szállodai szobát.../2 főre/ ebbe kérek segitséget...
2013. jún. 15. 06:41
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat...jól sikerült az ut....vissza is megyünk hamarosan...még az idén...
2013. szept. 12. 13:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!