Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Mennyire gyakori az időpont...

Mennyire gyakori az időpont módosítás?

Figyelt kérdés
Harmadszor kell időpontot módosítanom egy hétvégi szállásfoglalásnál. Nagyon cikinek érzem pedig most is komoly okom van rá. Nyugodt legyek, mert ez gyakori a szállodáknál, vagy idiótának fognak nézni?
2013. máj. 28. 00:05
 1/9 anonim ***** válasza:
Elég esélyes, hogy idiótának fognak nézni, de ezt nem fogják neked megmondani.
2013. máj. 28. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

:D gondoltam, hogy nem úgy kezdik, hogy "Maga egy idióta".... igazából az érdekel, hogy ez mindennapos-e a szállodáknál, vagy sem. Nyilván erre olyan ember tud válaszolni aki szállodában dolgozik :)


A választól függetlenül is módosítanom kell az időpontot, csak azt hiszem jól jönne egy-két biztató szó....

2013. máj. 28. 00:23
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem mindennapos. Max. egy módosítás, de semmiképpen sem három.
2013. máj. 28. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Egy módosítás az, háromért már tuti idiótának néznek.
2013. máj. 28. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a biztatást :) :) :) :) Ma is bölcsebb lettem :D
2013. máj. 28. 09:10
 6/9 anonim ***** válasza:
Sztem volt már egy pár idiótával dolguk. Módosítsd nyugodtan, nem hiszem, hogy törlik a foglalásod, legfeljebb egy szarabb szobát fogsz kapni, mert az gondolják, hogy nem biztos a foglalásod, és a jobbat fenn tartják másoknak.
2013. máj. 28. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

" Semmi gond, semmi gond. " És tényleg azt éreztem, hogy minden oké. :) Átkértem az időpontot. :D


Köszi a biztatásokat... :S Nagyon tanulságos volt, komolyan... :)

2013. máj. 28. 13:45
 8/9 anonim ***** válasza:
Az a dolguk, hogy ne éreztessék, mit gondolnak. De jó véleménnyel biztosan nincsenek rólad, elhiheted.
2013. máj. 29. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a hozzászólásokat.

Azt gondolom, hogy egy szállodában a recepciós aki felveszi a foglalásokat, totálisan tök mindegy neki, hogy mikor ki jön, hányszor módosít. Ő ott van a munkaidejében, csinálja a foglalásokat, végzi a dolgát. Nem károsítottam meg senkit! Végig kedvesek, készségesek voltak, ötször kértem elnézést. Számomra nem hihetetlen, hogy valóban semmi gondjuk nincs velem. Bármennyire is akarjátok az ellenkezőjét belém sulykolni.

Nem egy egyszemélyes vállalkozást, egy fodrász, vagy masszőrnek az időbeosztását variáltam.

Azért tanulságos a kérdésemhez érkező hozzászólások, mert senki nem biztatott, hanem inkább tovább döngölt a földbe, hogy még xarabbul érezzem magam. De ez nem gond, hanem tényleg csak tanulságos. És mielőtt félre lehetne érteni, nem azt vártam, hogy azt írjátok amit olvasni szeretnék! Talán valami együttérzés félére gondoltam, hogy olvashatok pár ilyen hozzászólást is.

Szép napot mindenkinek :D

2013. máj. 29. 14:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!