Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Pelikánon láttam egy jónak...

Pelikánon láttam egy jónak tűnő repülőjegyet, és megnéztem az adott légitársaság honlapján. Viszont ott nem volt meg az a jegy. Egy eltérő időpontot adott ki (a nap ugyanaz) és ráadásul drágább árat. Ez hogy lehet? Meg merjem venni a Pelikánon?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 26. 00:37
 1/2 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy ugyanaz a légitársaság? Ha biztos, akkor én a légitársaság saját oldalát tekinteném mérvadónak. Bár valószínűleg a pelikánon se veszik el a pénzed ha mégse úgy megy a járat, ahogy írják. Visszakapod a pénzt, vagy átíratnak másik járatra, ha esetleg változott a menetrend.
2013. ápr. 26. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ott vedd meg ahol olcsobb!


A legitarsasagok nagyon sokszor ugy csinaljak, hogy elkulonitenek x mennyisegu jegyet, amit kulonbozo jegyvasarlos oldalakon lehet megvenni (pelikan, expedia stb). Elofordul, hogy a legitarsasag sajat oldalan a jegy mar nem kaphato, vagy sokkal dragabban, de az expedian meg mindig van es aranylag olcso.


De amig nem csinalod vegig a fogalalas lepeseit, addig nincs jegyed :( En mar jartam ugy, hogy elkezdtem lefoglalni a jegyet (toltogettem az adataimat) es mielott a vegere jutottam volna azt irta ki, hgy sajnos a jegy mar nem ennyibe kerul, hanem egy kicsivel tobb... :(

2013. ápr. 26. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!