Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » A Ryanairrel utaznék majd...

A Ryanairrel utaznék majd haza Budapestre, de kiderült, hogy négy nappal korábban. Már lefoglaltam a jegyet, mit csináljak? 18/L

Figyelt kérdés

Július elején Franciaországba repülök és onnan vissza 27-én, de ez csak nemrég derült ki, és már lefoglaltam a jegyet.

Az oldalon ezt írják:

[link]

de igazából nem igazán értem.

" fel kell hívniuk a telefonos foglalási központot (a nyitvatartási idő függvényében), hogy a kívánt foglalás(oka)t a személyenként/utanként €15/5,100 Ft díj megfizetése ellenében az újrafoglaláshoz felszabadítsák. Amennyiben ez megtörtént, a „foglalás módosítására” a Manage My Booking menüpontban van lehetőség"


Ezek alapján 5100 Ft-ért átírhatom a foglalást négy nappal korábbra? Légyszi, segítsetek! :*(



2013. máj. 20. 15:56
 1/2 anonim ***** válasza:
5100 a változtatás díja, ha az új, júl. 27-i járat drágább, mint amit már most foglaltál, akkor még a díj tetejében a különbözetet is fizetned kell. Ha olcsóbb, akkor csak a díjat, de a különbözetet nem írják jóvá.
2013. máj. 20. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ez a 5100,- Ft nem a járatváltoztatási díj, hanem a felszabadítási díj, amit akkor kell kifizetni ha már becsekkoltál, ezért az 5100,- Ft-ért a becsekkolást csinálják vissza. A járatváltoztatási díj szezontól és járattól függően, 10.000,- és 30.000,- Ft között van, és efelett még ki kell fizetni a jegyárak közötti különbséget is. Nagy eséllyel olcsóbban kijössz ha veszel egy új jegyed, de előtte érdemes megnézni, hogy mennyibe jönne ki a módosítás.
2013. máj. 20. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!