Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Tudnátok szállásokat ajánlani?...

Tudnátok szállásokat ajánlani? (többi lennt)

Figyelt kérdés
Szeretnénk Horvátországba menni nyaralni. HOMOKOS parthoz gondoltuk. Ha tudnátok ajánlani olyan helyeket amiről van valmai személyes infótok, voltatok ott vagy valamilyen ismerősötök akkor légyszíves írjátok le a helyet, nevét, ilyesmi. 2 felnőtt két gyerek lenne és nem nagyon szeretnénk 350 000 Ft fölé menni ( kb egy hétre mennénk).

2013. jún. 28. 13:24
 1/3 anonim ***** válasza:

szerintem itt senki nem tud neked konkrét árajánlatot adni, ne tőlünk, hanem utazási irodáktól kérj ajánlatot


jó horvátos irodák:

[link]

[link]

[link]

2013. jún. 30. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

szerintem tudunk: homokos partot nem nagyon fogsz találni, maximum nagyon délen, de az előnye a kavicsosnak, hogy elképesztően tiszta, szóval ha hallgatsz rám, ne ez legyen a meghatározó.

Én többször voltam már Baska Vodán, Makarskán, láttam más partokat is, de nekem ez a favorit.

Tapasztalatom szerint minnél délebbre mész, annál többet fizetsz utiköltségre, de a mindennapi élet olcsóbb.

Északabbra fordítva.

Ha gondolod, tudok ajánlani megfizethető szállást.

2013. júl. 4. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm de időközben úgy döntöttünk, hogy nem megyünk Horvátországba. :/
2013. júl. 4. 11:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!