Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Merrefelé keressek ilyen...

Merrefelé keressek ilyen szállást? (lentebb kifejtem)

Figyelt kérdés
Olyan helyre szeretnénk menni,ami Északkelet-Magyarországon van erdős-hegyes helyen és fürdési lehetőség is van.Az mindegy hogy strand vagy tó.Inkább apartmant vagy ilyesmit szeretnék és nem szállodát.Tudom eléggé leszűkítettem a kört,de ha esetleg van valakinek élménye ilyesmi hellyel kapcsolatban kérem mindenképp írjon már választ,hogy milyen helyre érdemes menni.Nem is a szállásra vagyok kíváncsi hanem a falura/városra ahol hasonló környezet van a fent leírtakhoz.Előre is köszönöm a válaszokat!
2013. júl. 19. 18:14
 1/1 anonim válasza:
100%

Lillafüred! Kislany voltam meg, amikor ott voltunk, de nagyon jo emlekeim vannak rola. Miskolchoz kozel van. Szuleim azota tobbszor visszamentek, mert tenyleg nagyon szep.

Cseppkobarlangok, vizeses, tavak, kisvasut. Szerintem mindenkepp erdemes oda elmeni.

2013. júl. 22. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!