Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Szállás foglalás 10-15 fő...

Szállás foglalás 10-15 fő esetén Görögországba, hogyan?

Figyelt kérdés

Szeretnénk egy hétre elmenni Görögországba, de a szállásokon nem tudok kiigazodni. Az elsődleges szempont az ára, hogy minél olcsóbb legyen, de persze ne olyan hogy omladozó falak meg hasonló. Apartmant szeretnénk, és a kaját azt magunknak megoldjuk. A tengerparthoz relatív közel. Időpontilag szeptember első 1-2 hete.


Ennyi ember esetén 3x5 "stúdiót" kell bérelnünk vagy hogy megy ez? Nem értem.


köszönöm a segítséget.



2013. júl. 20. 22:36
 1/2 anonim ***** válasza:

neten kb 2millió szállás van fent, és van köztük egyegész ház bérlése vannak panziók, apartmanok stb...

ìrd be ahova menni akartok és hogy 15 fö. nem mindegy, hogy 10 vagy 15 fö mert ez 2 szoba minimum.


mi 1x horvátba vltunk 4 család 2 gyerekkel vagy is 10 fö. Itt 2 apartman volt egymás mellett mindegyik 2 szoba konyha fürdös volt. A teraszok egymás mellett voltak. Szuper volt.

2013. júl. 21. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Ház bérlést én is találtam csak annak kicsit húzós volt az ára. Apartmanok jók lennének, de keresgélek még.


Valahogy nekünk is így kéne, mint nektek.

2013. júl. 21. 17:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!