Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Holnap után indulunk Bulgáriáb...

Holnap után indulunk Bulgáriába nyaralni a Burgas beach Hotelbe, valaki volt már ott aki véleményt tudna irni róla?

Figyelt kérdés

2013. júl. 21. 20:02
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Hú de jó neked ! ^^
2013. júl. 21. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Mst ez komoly? Interneten van egy halom szálloda értékelő oldal, nem egyszerűbb ott infót szerezni? pl:

[link]

[link]

2013. júl. 22. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
most teged mit zavar hogy megkerdeztem?
2013. júl. 22. 12:50
 4/5 anonim ***** válasza:
79%
Mert képtelen vagyok megérteni miért jobb ha kapsz pár választ amikor más oldalokon pillanatok alatt legalább 100-150 értékelést olvashatsz. Plusz kicsit dicsekvésnek tűnik a kérdésed, ha igazán érdekelne milyen a szálloda, akkor foglalás előtt kérdezted volna meg, most őszintén mit tudsz csinálni pár nappal indulás előtt ha azt mondom, hogy a szálloda pocsék?
2013. júl. 22. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

KEPZELD el neztem velemenyeket de mind 3-4

evvel ezelotti volt azota meg mar sok minden valtozott.Aztan jott az otlet hogy irok ide hatha valaki volt mar ebben a hotelben es tud rola tapasztalatot irni vagy hasonlo.Velemenyt kertem nem tanacsot hogyha esetleg azt irnad h szar volt oke irhatja barki akkor is ide mennenk .Dicsekves es ez kozott van kulonbseg mert nem

ezt irtam" Jajj kepzeljetek ide megyek nyaralni mar kezdhettek irigykedni apam jachtjaval megyunk ."

2013. júl. 22. 15:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!