Kezdőoldal » Utazás » Európa » Bulgáriáról, Napos partról...

Bulgáriáról, Napos partról tudnátok véleményt írni?

Figyelt kérdés
Meg szeretném kérdezni, hogy mit lehet tudni Bulgáriáról? A Napos partra lenne szállásunk egy három csillagos szállodába. Milyen a környék, vásárlási szórakozási lehetőség, milyen a tenger hőmérséklete, milyenek a szállodák? Nagyon megköszönném, ha írnátok ugyanis a hétvégén kell választ adjunk és nem sok mindent tudunk Bulgáriáról. Ezért is fontos mert kisgyerekkel mennénk. Segítségeteket előre is köszönöm.

2013. júl. 18. 22:00
 1/2 anonim ***** válasza:

Kb egész évben arra készültem, hogy Bulgáriába megyünk, erre tegnap eldöntöttük, hogy Görögország.:D Szebb hely, mégis kicsit csalódott lettem.

Szóval sokat olvasgattam idén Bulgáriáról, nekem szimpi. Legtöbb infót az index fórumról tudhatsz meg. Napospart egyébként egy bulizós hely, ha erre vágytok, akkor jó. Szomszédos városka (falu) Nesszebár, ide szerintem mindenképpen érdemes ellátogatni, elragadó. :) Mi ide foglaltunk volna szállást, ha Bulgária.

2013. júl. 19. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Mi meg a mai napig nem tudjuk eldönteni.
2013. júl. 19. 22:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!