Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Nem jött meg a visszaigazoló...

Nem jött meg a visszaigazoló e-mail a szobatípus módosításom a szállástól. Mi a teendő ilyenkor?

Figyelt kérdés

A múlt hét elején volt egy foglalásom egy balatoni panzióhoz 2 éjszakára. Annak rendje s módja szerint megkaptam a visszaigazolást a szállótól, tájékoztattak a sikeres foglalásról. Azonban ugyanennél a szállónál találtam egy másik, jobb ajánlatot, mi szerint olcsóbb szobáért 4 éjszakát lehet ott tölteni, és mivel a szállástól 300 km-re lakom, ami egy félnapos utazást jelentene, jobb ha minél több éjszakát tölthet ott az ember, legalább is szerintem.

Vártam a visszaigazolásra, azonban nem jött semmi a szállás.hu-ról, amin keresztül foglaltam. 2 nap várakozás után felhívtam a szállást, hogy megérkezett-e hozzájuk a kérelmem. Közölték, hogy igen, és meg is egyeztünk a módosításokról, és jelezték, hogy küldenek a módosításról visszaigazoló e-mail-t. Ami sajnos nem jött meg, fel is hívtam őket megint másnap, és közölték, hogy ők elküldték, ennek ellenére mégse jött meg, pedig még a spamot is rendszeresen nézem.

Azóta eltelt majdnem egy hét, és az elméletileg lefoglalt időpont is már itt van a közelben.(Mához 1 hét múlva már bejelentkezhetünk) Mégis mit tehetek? Várjak, vagy hívjam fel őket, hogy ilyenkor mi a teendő? Szeretnék biztosra menni, hiszen hatalmas a táv, és elég kellemetlen lenne potyára utazni ennyit. Volt már valaki hasonló helyzetben?


A válaszokat előre is köszönöm!



2013. júl. 31. 21:39
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha telefonon megerősítették, akkor szerintem nem probléma.

Ha ragaszkodsz az e-mailhez, akkor hívd fel őket, hogy küldjék újra az e-mailt.

2013. júl. 31. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!