Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Munkaügyi központ mi a teendő?

Munkaügyi központ mi a teendő?

Figyelt kérdés

Múlthét közepén regisztráltattam magam, kaptam is egy ajánlatot, visszaigazoló lappal együtt. 10-én felvettem a kapcsolatot az ajánlatban szereplő munkáltatóval, aki még aznap kért egy önéletrajzot. Vártam, vártam, de semmi reagálás, majd tegnap felhívtam, hogy akkor mi van most. Az igazolólapot 20.-ig vissza kéne juttatnom a központba. A fazon azt mondta a telefonba, hogy 20.-ig minden rendben lesz ne aggódjak. Még mindig nem kaptam semmi választ és attól tartok kifutok majd az időből, és más miatt fogok szívni.

Ha netán így lenne és a munkáltató miatt nem tudnám visszajuttatni kitöltve az igazolólapot, mi a teendő?



2013. máj. 15. 16:51
 1/4 anonim ***** válasza:
45%
Felhívod a munkaügyit és elmondod hogy mi történt. Majd elmondják mi a teendő ilyenkor.
2013. máj. 15. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Bemész a munkaügyi kirendeltségre, és majd ráíratják a közvetítőlapra a történteket, és azzal el van intézve.
2013. máj. 15. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom, miért pontozott le valaki, de ha hiszi, ha nem, ez így működik. :D
2013. máj. 17. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Én sem, mert tényleg így történik a dolog,a hogy írtad.:)
2013. máj. 18. 15:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!