Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Van olyan szallasfoglalo...

Van olyan szallasfoglalo oldal, ahol online kifizethetem a költségeket?

Figyelt kérdés
London-Lutonban szeretnék megszállni, de a minap eltört a bankkártyám, így online szeretném intézni a fizetést. Van ilyenre lehetőség?

2013. okt. 12. 15:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

???

Eléggé nehezen értelmezett dolgot írtál ide.


Mert attól, hogy eltörött a bankkártyád, attól még leolvasható a száma. Aztán bepötyöghető.

Vagy inkább mondjad azt, hogy nincsen bankkártyád. Mondjuk tőlünk kicsit nyugatabbra ettől úgy néznének rád, mintha azt mondanád, nincsen cipőd. Szóval meg sem értik, főleg egy civilizált városban, mint London.

Esetleg megkérhetnél valakit, hogy fizesse ki helyetted. Bankkártyával.

De lehet előbb csináltatnék egyet a helyedben, elvégre ha az ember Londonba megy, adja már meg a módját...

2013. okt. 12. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
46%
en kioktatas helyett valaszolok. a legnagyobb es szerintem a legjobb oldal erre: booking.com
2013. okt. 12. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Azért nagyon kíváncsi vagyok, mit írsz be a foglalási adatoknál a bankkártya mezőbe. Ebből nyugodtan kioktathatsz :)

Mert bankkártya számot fog kérni minden oldal. 1000-ből egy van olyan, amelyik nem kér kártyát, de egyetlen londoni nem lesz köztük.

Kíváncsian várom az ellenpéldákat.

2013. okt. 12. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
housetrip.com
2013. okt. 12. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
39%

Az eltört kártyának is van száma...


Max el van törve, de ettől nem lesz érvénytelen. Csak törött...:)

2013. okt. 12. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Látom senki nem fogta fel a kérdést... Azért keres online szállásfoglaló oldalt mert akkor kifizeti online. Ott a helyszínen a hotelban NEM fogadják el a törött kártyáját.........


Mindenki megtalálta a csövön a lyukat pedig a kérdező pont uyganezért kérdezte: a törött kártyáról leolvassa ő a kódot, de helyszínen lehúzni nem tudják.


Amúgy azt tudni kell, hogy a booking.com-on is sokszor nem kifizeted a szállást, csak biztosítékot kérnek el. Nekem is úgy volt, hogy 16 ezret megnézték van-e rajta, de fizetni a helyszínen kp-ban kellett kúnában.

2013. okt. 12. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
agoda.com, itt kifizeted a szállást míg a booking.com-n nem fizetsz csak kártyaadatokat kérik el
2013. okt. 12. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Bizony, a booking.com-on 10%-ot fizetsz előre, a többit ott, készpénzzel vagy kártyával.

Szóval működhet az, hogy itt beírod a törött kártya számát, ott meg kp-val fizetsz.

De azért én a helyedben csináltatnék kártyát, kell az mindig.

2013. okt. 12. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

" a booking.com-on 10%-ot fizetsz előre, a többit ott,"


Én nem fizettem előre semmit... Csak elkérte az adatokat, mert 3 nappal a szállás előtt ingyen lemondható volt, utána már a teljes összeget fizetni kellett. És ha nem jelentünk volna meg, beterhelték volna a számlát.

2013. okt. 12. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nekem levettek 10%-ot, amit mindenképp buktam volna, de azzal, hogy az nem is a szállásra megy, hanem az oldal használatának költsége. Igaz, ez akkor volt, amikor amerikai szállást foglaltam.

Most, hogy mondod, az európaiakra mintha nem lett volna... De ebben már nem vagyok biztos. :s

2013. okt. 12. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!