Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » A ryanair oldalon ha rákattint...

A ryanair oldalon ha rákattintok az online utasfelvételre akkor azt írja a következő oldal:utasfelvétel / beszállókártya újranyomtatása. Hogy kezdjek neki?

Figyelt kérdés
De én még nem csináltam meg az utasfelvételt nem nyomtattam beszállókártyát. Mi ez hogy újranyomtatása? először csinálom félek, hogy elrontom.
2013. jún. 5. 16:44
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Hagyd a francba! Elég a foglalási szám. Majd azzal becsekkolsz, és ott megkapod a beszállókártyát.
2013. jún. 5. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
nem elég kötelező az utasfelvétel.ezért kérdeztem.
2013. jún. 5. 16:58
 3/8 anonim ***** válasza:

első! persze hogy megkapja! jó pénzért a reptéren. interneten kell becsekkolni.


Kérdező!


Ott van minden leírva, nem hiszem el hogy nem látod, miket kell megadni adatokat.

2013. jún. 5. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
A 3.-nak ! Akkor kérem a választ mi az hogy beszállókártya újranyomtatása? én még nem nyomtattam.A türelmetlen válaszadóra pedig nincs szükségem
2013. jún. 5. 17:10
 5/8 anonim ***** válasza:
képernyőkép?
2013. jún. 5. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Amúgy szerintem csak simán tölts ki aztán kész. Ha így szerepel, ahogy írod:"utasfelvétel / beszállókártya újranyomtatása", akkor azt csak azért lehet,mert innen lehet újranyomtatni a beszállókértyát is. Tehát a / = vagy.
2013. jún. 5. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
6. hozzászólónak: köszönöm
2013. jún. 5. 17:20
 8/8 anonim ***** válasza:

"Hagyd a francba! Elég a foglalási szám. Majd azzal becsekkolsz, és ott megkapod a beszállókártyát."


Remek tanács. Azt a 20 ezer forintot meg gondolom te fizeted, amibe a reptéri utasfelvétel kerül. :P

2013. jún. 6. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!