Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Ha maximum 2 személynek szól...

Ha maximum 2 személynek szól a szoba akkor maradhat velem egy barátom?

Figyelt kérdés
Booking.com-on foglaltam magamnak egy szobát amiben egy kétszemélyes ágy van. A leírásnál az van higy maximum személyek:2 Az egyik éjszakán lehet egy barátom velem maradna. Ez lehetséges? Egyaltalán lehetséges hogy feljojjon velem? Szólnának?
2013. okt. 31. 22:22
 1/3 anonim ***** válasza:
51%
Két személyes szoba két embernek, szerintem nem lesz nehéz lenyomni a torkukon...
2013. nov. 1. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hat az attol fugg, hogy a foglalásnal egy személyre, vagy kettőre foglaltat a szobát. Nagyon sok hotelben nincs egyágyas szoba, hanem egy személy részére a ketagyast adjak ki alacsonyabb áron. Ha ketten használjatok, lehet, hogy ra kell fizetni. Érdemes előre megkérdezni.
2013. nov. 1. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én akkor kérdezném meg, ha egyáltalán esélyes, hogy feltűnik valakinek. Idén kb 10 hotelben voltam itt-ott európában, és szerintem egyikben sem tűnt volna fel, ha a barátnőm épp nem fizet de mégis ott alszik. Kapsz egy beléptető kártyát, és mindenki leszarja mit csinálsz amíg tart a foglalás.
2013. nov. 1. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!