Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Párizs 100. 000Ft? Hogy tud...

Párizs 100. 000Ft? Hogy tud ilyen olcsón utakat szervezni? Paypal fizetés biztonságos?

Figyelt kérdés

Találtam a facebookon egy utazásszervezőt aki szervez mindenféle utat a világon mindenhova, még esküvőt is.

Párizst megszervezte nekünk 100.000Ft-ért...

Nem merek neki utalni, mert annyira feltűnően alacsony az ára. Felajánlotta hogy fizethetek személyesen, paypalen bankkártyával, vagy ott a helyszínen is előleg ellenében.

Erről van szó amúgy:


[link]


Szerintetek??



2014. febr. 4. 13:32
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
82%
Lerí róla, hogy kamu.
2014. febr. 4. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
92%

- miért nincs az embernek neve, elérhetősége?

- csak ez a fb profil van, ha beírod a google keresőbe, hogy sunrise travels, akkor az fb oldal az egyetlen magyar nyelvű oldal, ami hozzá köthető

- sehol egy komment, elgondolkodtató

- január közepén hozta létre az oldalt, baromi friss

- majd ő jelentkezik, nehogy kiderüljön róla bármi is


ez iszonyat kamu, hagyd az egészet a fenébe, én nem mernék neki utalni

2014. febr. 4. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:

Ez egy feketén, bármiféle engedély nélkül működő "utazási iroda", pontosabban egy magánszemély.

Tipikus átverés, tele netről leszedett, szép képekkel, kamu lájkokkal stb.


De ha esetleg nem átverés (amire max 1% az esély), akkor sem kapsz semmilyen garanciát a kifizetett pénzedért. A legjobb esetben is foglal neked repjegyet, meg szállást és ráteszi a hasznát, ezt te magad is meg tudod csinálni olcsóbban és akkor nem is fognak átverni.

2014. febr. 4. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:

Mivel szabit vettem ki jövőhétre eléggé esedékes lenne. Igazatok van, nem utalok neki, mert ez így elég bizonytalan, viszont személyes találkozással nem veszthetek sokat....

Azzal nincs probléma hogy nincs oldala stb... Írja is a bemutatkozásban azt hiszem hogy nem hivatalosan csinálja csak "hobbiból". Most itt vagy nagyon nagy kamuról van szó, vagy minden második hónapban nyaralni fogok :D :D Na mindegy majd megírom a tapasztalataim, ha érdekel mást is.

2014. febr. 4. 14:06
 5/26 A kérdező kommentje:
3-nak. Tényleg tisztább ha magamnak intézem de akkor üzenetben kérlek írd meg hogy 2 személyre hogy tudom én ezt elintézni ennyiből a belvárosban? :S
2014. febr. 4. 14:08
 6/26 anonim ***** válasza:
85%

Most konkrétan mi is a helyzet? Azért választottad ezt az akárkit, mert 100 ezerre kihozta nektek az utat és te ennél többet nem is vagy hajlandó vagy nem tudsz rákölteni?

Megnézted már más utazási irodák ajánlatát? Vagy mondjuk magadtól keresni szállást Párizsban, meg a repjegyeket, hogy ez mennyiből is jön ki igazán?

Téged nem gondolkodtat el, hogyha mondjuk senki más (utazási iroda) nem tudja ezt 100 ezerből kihozni nektek sehogy se, akkor ő pedig miért?

Amúgy is, ha valami feltűnően olcsó, még józan ésszel gondolkodva is, nem megyünk bele, csak azért, mert épp annyi pénzem van rá, holott szerintem te magad is érzed, hogy reálisan mérve ennek drágábbnak kellene lennie és gondolom itt most nem +/- 10 ezerről van szó...

2014. febr. 4. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
Elgondolkodtatott, ezért tettem fel a kérdést :) A többi nagyjából a duplájából hozza ki. Nem azért mert ennyi pénzem van rá, hanem például én 180-at szánok az útra (+ költőpénz ugye) Na ha kihozza 100-ból akkor tudok venni egy inoxos hűtőt meg mikrót, amit szintén szeretnék már régóta de az út "fontosabb" mint ezek. Szóval nem mindegy na... Elgondolkodtam, megkérdeztem, hátha utazott már valaki így hogy ő szervezte... Körültekintő vagyok épp ezért nem utalok neki, viszont a "szerintem kamu" érvekre sem tudok adni 100%-osan így találkozom vele, adok neki egy esélyt. Ha nem klappol valami akkor legalább ha más keresné itt megtalálja az én személyes véleményemet róla. ( Persze csak ha megtudom vele beszélni a találkozót hétvégére... )
2014. febr. 4. 14:34
 8/26 anonim ***** válasza:

ebből vond még le a közvetítői díját, ami nyilván nem 10 000 Ft, mert még útitervet is ígér (meg mellette minden szépet és jót). Tehát ha azt feltételezzük, hogy a legolcsóbb repjegy, hotel kereséssel és foglalásokkal elbíbelődik 4-5 órát (ennyit én is tudok simán, ha keresek valami jó szállást), összeállítja az útitervet, látni valókat, legyen az egész 8 óra (nem hiszem, hogy túl sokat mondtam), akkor 8 óráért édes kevés lenne neki a 10 000 Ft jutalék. Inkább 20 000 Ft, akkor pedig amit az útra költhetne az 80 000 Ft. Itt már csak érzed, hogy ennyiből nem lehet kihozni egy Párizsi belső kerületes utat szállással.

Gondolkodj egy picit. Ha találkozol vele, ahogy látom olyan típus vagy, akit könnyen meg lehet győzni, akkor el is búcsúzhatsz a 100 000 Ft-odtól, aztán rohanhatsz a rendőrségre feljelentést tenni. Hamis foglalási bizonylatokat bárki tud gyártani. Te pedig erre fizetni fogsz sajnos. Bár kívánom, hogy ne így legyen. Továbbra is kérdem, miért nincs az embernek neve, telefonszáma? Ez bizalmat keltene.

2014. febr. 4. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
Nem hobbiból csinálja, mivel pénzt keres vele. Ő illegálisan csinálja. Ha árverés, ha nem, a NAV rövid időn belül lekapcsolja, ebben biztos vagyok. Mostanában ugranak az ilyenekre.
2014. febr. 4. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:

Ízlés dolga mit nevezel olcsónak.


Ha azt veszed, hogy saját szervezésben 22.000 Ft a retúr repülőjegy, és napi 18 ezerből normális helyen megszálltok ketten 3 csillagos hotelben, számoljunk csak?

2*22.000 repülőjegy meg mondjuk 37.000 Ft egy jó hotel, az összesen 81.000 Ft.

Persze ennél vannak olcsóbb repülőjegyek is, és olcsóbb hotelek is.

Ahhoz képest, hogy nem adózik, csak lefoglal két repülőjegyet és egy hotelt neked, nem rossz óradíj.

2014. febr. 4. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!