Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Foglaltam apartmant,2 személye...

Foglaltam apartmant,2 személyes szobát. Jöhetne harmadik személy is a tulaj tudta nélkül? (Így olcsóbb)

Figyelt kérdés
2014. ápr. 23. 11:30
 1/5 anonim ***** válasza:
43%

Megint egy fillerszexualo, de azert utazni azt akar...


A kerdesedben amugy benne van a valasz: persze, a tulaj tudta nelkul. Vagyis ha meg tudod oldani hogy ne tudjon rola akkor igen, amugy meg kivag benneteket mint a bizonyos haziallatot.

2014. ápr. 23. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Beszéld meg a tulajjal, ez a legkézenfekvőbb és legkorrektebb megoldás. Csak akkor menjen harmadik személy, ha a tulaj megengedi.

Szerintem a tulaj is korrekt veletek szembe, legyetek ti is azok. Minden ki fog derülni. Ellenkező esetben kivág benneteket, mint a ....., és eléritek, hogy magyarokról is meg legyen az eddig sem rózsás véleménye!

2014. ápr. 23. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
De a harmadik akkor jönne mikor már a tulaj elmegy. Nem tartózkodnánk nappal a szállason, csak aludni mennénk oda.
2014. ápr. 23. 12:35
 4/5 anonim ***** válasza:

A tulaj se most jött le a falvédőről, hogy ne ismerné a piti trükközéseket.

Mivel idegenforgalmi adót sem fizetnétek, innentől már csalás és rendőrségi ügy.

Majd megbüntetnek a sokszorosára!

Amúgy mindent kifigyelnek ám a szomszédok is.

2014. ápr. 23. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem mehet.A tulaj úgyis ott lesz, ő adja át a kulcsokat stb. És meg fogja tudni, utána meg vagy elküldi az illetőt, vagy vele is kifizetteti a díjat.
2014. ápr. 30. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!