Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Szerintetek kamu?

Szerintetek kamu?

Figyelt kérdés

Egy kedves ismerősöm ajánlotta ezt az oldalt, ahol valóban kedvező áron vannak szállások, viszont nagyon gyanús az oldal is és az árak is.


[link]


2014. máj. 11. 09:27
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem tudom mitől lennének rendkívül kedvezőek az árai, azt a pár szállás amikre próbaképp rákattintottam, messze olcsóbban kiveheted bármelyik normál oldalon, amihez ráadásul nem is kell egy ilyen multilevel működéshez hasonló cégbe belépned.


De ha jobban elolvasod, az összes reklámozott áruk a távoli jövőben levő grand opening után lesznek elérhetőek, a beavatott regisztrált elsőbbségi vásárlók részére, és amúgy is reprezentációs célból tették ki őket, továbbá nem minősülnek hivatalos ajánlattételnek.


De kíváncsian várom, mitől nagyszerűek ezek az árak????

2014. máj. 11. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

szerintem csak hirdetni próbálta a szerencsétlen

biztos belépett

2014. máj. 11. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Kerekes Zoltán válasza:

Namost... Nagyon egyszerű kideríteni a mai világban mi hiteles és mi nem. A cégről semminemű információ nincsen a neten, amerikai cégnek hirdeti magát, de a google semmi infót nem dobál róla, csak magyar oldalalkat. Vajon hiteles lehet egy ilyen cég bárki szemében? Sajnos igen!


Ez egy MLM cég. Mivel van rálátásom erre a szakmára (2 jól működő ilyen vállalkozásom van) azt látom, hogy megint egy induló magyar csoda, aminek adok 2-3 évet mire kipurcan. (pl. a SwissHaley "legjobb" árakat adó netes utazós oldal is magyar cég érdekeltsége, ráadásul szálak fűzik a Scien-netes tulajhoz, aki ugye mondjuk úgy "nem kívánatos" Magyarországon. Jelezném hogy neten a vouchereiket már harmadáron árulják, hogy szabaduljanak tőlük). Alapszabály, statisztikai adat, ha egy MLM cég régebbi mint 6 éves, akkor valószínűleg megbízható.


Ennek fényében én kihagynám...


A több éves tapasztalatom az, hogy inkább lépj kapcsolatba megbízható utazási MLM céggel, most egy ilyen van a világon (9 éves cég), privátban elirányítok hozzájuk bárkit szívesen.

2014. aug. 8. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Laci7009 válasza:

válaszolva az első kérdésre, szerintem annyira valós, mint a booking. Ott is az interneten foglalod az utazásodat, és nem találkozol senkivel a booking oldalon dolgozik, mégis működik.

válaszolva az MLM-ben dolgozó emberkének. Nem tudom milyen cégekben dolgozol, dehogy rálátásod nincs azt elárultad. Kivételes megnéztem a PrimeLife America kft. bejegyzését, amit a magyar bejegyzésen kívül New York államban is elkövettek. Azt pedig, hogy melyik cég mióta működik és mikor hiteles változó. Ha csak azzal a céggel utaznánk, vagy attól a cégtél vásárolnánk terméket az MLM rendszerben, amely 6 éve működik, akkor egyik cég sem élné meg az első évet. most nem létezne az AVON amely a legnagyobb MLM cég a világon, vagy az Oriflame, vagy a Herbalife, vagy az AMWAY amelyet 1959-ben alapítottak és gondolom az első 5 évben is termelt, mert akkor nem lenne most is top MLM cég. Most nyitották meg Mexico-t és havonta 200 millió dollár bevételük keletkezik ebben az országban.

Szóval szerintem utazzál velük, de először vedd fel a kapcsolatot, gondolom van elérhetőségük.


Jó utazást!

2014. okt. 5. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 feketed01 válasza:

Kedves Kerekes Zoltán!


Arra, hogy ön úgy véli állítólag amerikai cég, és nem talált többet magyar oldalakon kívül, egyszerű a válasz, a magyar vezetők lobbiztak azért, hogy Magyarország legyen a teszt ország, április 1-én nyílik meg Európában, illetve Amerikában is a piac és attól kezdve érhető el nemzetközi szinten a weboldal.

2015. febr. 2. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

A feltett kérdésre legalább két beépített Primelife ember válaszolt pozitívat. De az is lehet, hogy ez a kettő ember egy. :(


A cég magyar, innen indítják az MLM struktúrát. Nyilván nehezebb célt érni az értékesítői tömegben, ha nincs a koncepcióban amerikai mézesmadzag. Ha csak minimális logikával gondolkodnátok - Magyarország tesztország, aha, persze, miért nem mindjárt Elefántcsontpart - akkor számotokra is világos lenne.

2015. máj. 3. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 ZsoltSZA válasza:
Nekem volt "szerencsém" csatlakozni a Primelife céghez 2014 nyarán. Akkoriban egy VIP csomaggal - 3000 EUR +áfa - szálltam be ami sajnos óriási hiba volt. Rengeteg szép ígéret volt, szerettünk volna sokan hinni a cégben. Menet közben kiderült, hogy az amerikai bejegyzés ugyan valós, de semmi jelentősége, ez egy magyar próbálkozás. Van egy fizetett német vezető, de 2 éve nem is jött az országba, szerintem nem is tudja mi zajlik itt. A fő probléma, hoyg a sok szép ígéretből semmi nem valósult meg. nem voltak országnyitások, nincsenek termékek, nincsenek szolgáltatások, és ami a nagyobb baj, utazni is csak kínszenvedéssel lehet. Az ügyfélszolgálatra hiába írsz, hónapokig nincs válasz, Ha reklamálni szeretnél nincs kinél. még egy telefonszámuk sincs. Tavaly tavasszal a master leaderek is kiléptek a cégből. Én a szuper VIP csomagommal még egy útra sem tudtam elmenni, a VIP utazás szervező aki az ígéretek szerint az én óhajaimat lesi hetek, néha hónapok után válaszol, és egyáltalán nem kapok extrán jó árakat. Sajnos sokunknak ez egy nagy mellényúlás volt! a céget tavaly már többen feljelentették, mert semmit nem tart be az ígéretekből, és egyre többen leszünk akik vissza fogjuk követelni a pénzünket - ha még meg van.... Összesen amúgy csak kb 200 - 300 tag volt, de persze a kommunikáció nem erről szólt. Sajnos tipikus parasztvakítás az egész, erőtlen , amatőr, és bosszantó! Amit létre akartak hozni azt már más utazós cégek megcsinálták sokkal profibban! Ha itt akarsz dolgozni akkor jól gondold meg kiknek ajánlod a céget, nekem volt egy kis csapatom, és nem túl jó érzés amikor engem hívnak, hogy miért nincs út, miért nem tudják felhasználni a vouceheriket, és hogy szerezzem vissza a pénzüket. Arról meg már nem is beszélve, hoyg menet közben kiderült, hogy jó eséllyel az az ember van a cég hátterében akihez az Organic Mission bedőlése és több száz millió forint eltűnése kapcsolható...
2016. márc. 5. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!