Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Indiában Pálmalevelek. Megírva...

Giggancs kérdése:

Indiában Pálmalevelek. Megírva, nem a sima. Kamu?

Figyelt kérdés
Hogyan próbáljak hozzájutni,ha elmegyek Indiába?
2013. aug. 20. 20:30
 1/8 anonim ***** válasza:
0%

hat pálma vagy nem pálma, ez tiszta vattafák.


Kedves kerddezo,talan, ha egesz mondatokban irnal, ertheto lenne. Milyen palmalevelek, bitte? Nincs hiany bennuk, mert palmaban sincs. Es most?

2013. aug. 21. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Többféle verzió létezik apróbb módosításokkal. Ha ennyiből nem ugrott be,gondolom nem ismerős a téma..

Valami ilyesmi:

"Indiában a régi időkben sok család őrzött nagyon régi, istenségek által diktált több ezer éves irásokat különböző, nevükön nvezett személyekről, akik korábban éltek vagy későbben fognak csak megszületni. Ez a „későbben” az írások elkészítésének idejéhez képest több ezer vagy több száz évet jelentett. A sok száz éves háborúk folyamán ezekből a pálmalevelekre írt ótamil nyelvű írásokból rengeteg elpusztult, de ami fennnmaradt, azt egyes szent emberek kezdték összehordani, könyvtárakba gyűjteni és gondozni. Az ótamil szöveg olvasásának és megértésének képességét családi dinasztiák adják át apáról fiúra, évszázadok óta. A szövegeket néhány száz évente átmásolják, mielőtt tönkremennének és olvahatatlanná válnának."

2013. aug. 21. 21:49
 3/8 anonim ***** válasza:

Akkor mondjuk, hogy értem, vagy majdnem: ezek szerint te sem vagy biztos benne, hogy léteznek. Mindenesetre nem lehetnek olcsók. Azért ha javasolhatom, tiszteld meg kétségbeeset GYKzó embertársaidat egy-két teljes mondattal.


kben. én is írhatok egyet, ugy érzem, nagy és nemes lélek van bennem, valamint tiszteletreméltó korú, pl. mikor ki kell vinni a szemetet.

2013. aug. 21. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a körülményes mondatokban megfogalmazott semmitmondó válaszodat,és a plussz 3 környi energiabefektetést a szőrszálhasogatásra (kritizálásra),hogy tápláld az Ego-d.

Azt reméltem evidens,hogy nem vagyok biztos a dolog hitelességében azután,hogy a kérdésem vége a "Kamu?" rejtélyes kifejezéssel végződik.

Kedves nemes lélek,

Szép estét kívánok Néked,

Éjjel hulljon rád békesség,

Üdv: Egy másik nemes lélekség! :)

2013. aug. 22. 21:47
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy léteznek. Erről láttam egy hosszabb írást is, amiben rámutattak, hogy vallásilag sem létezhet, hiszen a hinduizmusnak lényege, hogy nem tudhatod a jövődet(mivel akkor nem tudnál fejlődni).


Egyébként ezt olvasd el, ez sem rossz: [link]

2013. aug. 23. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm.Átolvasom.:)
2013. aug. 23. 19:14
 7/8 anonim ***** válasza:
Számoljunk egy kicsit. 110 millió levél, amit időnként átmásolnak Kik, és hányan? Ha egy embert számolok, aki napi 11 órát másol, akkor röpke 27.400 év alatt végez is. 1000-en másolják? Az még bele is fér, de ki a ménkü pénzelne egy ilyen projektet? És mondjuk négyszáz évvel ezelőtt hol találtak 1000 ráérő írástudót?
2013. szept. 5. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Egy matematikusnak ne adj Osho-t a kezébe mert megszámolja benne a betűket!

Ilyenek írnak lottó programot éjjel miközben anyuci jelszavát/gépét használják...

2013. dec. 4. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!