Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Törökországba utaznánk, hotel...

Törökországba utaznánk, hotel terén mire érdemes odafigyelni?

Figyelt kérdés

Törökországba utaznánk, viszont egy két dologgal nem vagyok tisztában.

Mi a különbség az ultra all inclusive és a sima all inclusive ellátás között?

Ér annyival többet, hogy az ultrát válasszuk?

5 csiilagos szállodát néztünk ki, ami nem kevés pénz.

Egy 3 csillagos szállodában is kaphatunk étel terén olyan színvonalú ellátást mint egy 5 csillagosban?



2014. jún. 30. 13:40
 1/3 anonim ***** válasza:
5*os es 3*os között van azert különbség. 5*ban jobb az ételek minősége, nagyobb választék, frissen készült ételek, jobb kiszolgálás, gyümölcs-bor-üdítő a szobába készítve, külön menü gyerekeknek, dietasoknak, allergiásoknak, es olykor a higiéniai körülmények es meg sok más. Ezek nagyon fontos dolgok, nem mindegy hogy egy fonnyadt gyümölcsöt dobnak eled, vagy ott előtted szeletelik mondjuk a dinnyét. De két 5*os között is lehetnek óriási különbségek, van ahol fizetni kell azert, ami a másikban benne van a szolgáltatásban. Konkrétan en sem tudom mi a különbség az ultra es a sima között, mert a katalógusban teljesen ugyanaz, de biztos valamilyen szolgáltatással többet nyújt. Pl frissen facsart gyumolcsle, vagy ingyenes wellness szolgáltatás, szóval ez is szállodankent eltero.
2014. jún. 30. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hatalmas különbségek vannak a 3 és 5 csillagos hotelek között, de ha számít a pénz, egyetlen pillanatig ne habozz a döntésben hogy miért nem az 5 csillagos hotelt veszed ki.

Ugyanis alapvetően nem a hotelszobában fogjátok az időtöket tölteni, hanem a tengernél vagy kirándulással, és az all inclusive ellátás is inkább köldöknézegetés helyett jó.

Ezen azt értem, hogy ha jobban utána számolsz, mennyi pénzt hagysz ott egy ilyen ellátásért, azért annyiból már tisztességes helyeken ehetsz minden nap. Tudom, az nem annyira elegáns mint amikor a hotelben zabálod tele magadat, de a törököknek finom kajáik vannak egyébként is, és hangulatos éttermeik.

Az ultra all inclusive ellátást hívhatnák Sznob All Inclusivenak is, de azzal elriasztanák a célcsoportot.

2014. jún. 30. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Voltam 3 és 5 c csillagos hotelokban is, sőt 2 csillagosban is Törökországban.Kulonbség?Szebb a szoba, tobb az ételkínálat. Izletes volt az étel mindegyikba. all inclusive ellátással az a bajom, hogy nekem kidobott pénz. Nyáron, a melegben nem tudok enni, nem hiányzik az ebéd. Alkoholt se iszom, az édes limonádékat se szeretem. Vizet iszom, az veszi el a szomjamat. Ezt az uzletekben meg tudom venni.Ha meg véletlenul megéheztunk, hotelon kívul nagyon hangulatos éttermek vannak és barátságos áron ettunk.Másik: elmész fakultatív kirándulásra..s ott is hagytad nekik az aznapi le nem evett, le nem evett jussodat.Az italaik gyengék, szerintem vizezettek. Sorok állnak, ha szomjas vagy, sokkal kényelmesebb, ha a hutotáskából elohúzom az innivalót. Aztán egyszerre egy kis pohárral adnak, az meg a nagy melegbe nem elég.Kezdhetem újból a sorban állást. Szóval mi félpanzióra járunk. Amit megspórolunk azt fakultatív kirándulásra költsük.Nagy üzlet nekik az all incl., azt se tudod mennyi a kereted,a sorban állás miatt nem is kényelmesebb.Az utazási irodák is ezt nyomják, hisz az ő érdekük is az, hogy minél drágább utat adjanak el.3 csill.-ban is ehetsz jókat, csak 3-bol választasz és nem 5-bol.
2014. júl. 1. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!