Kezdőoldal » Utazás » Európa » Londonon kívül melyik angliai...

Londonon kívül melyik angliai városba érdemes most munkát keresni? / pl. gyári, csomagolói munka, vendéglátói, hotel munka /

Figyelt kérdés

Azért vidéki városra gondoltam, mert London nagyon drága és telített bevándorlók tekintetében.

Aki ott él és tud információt adni azt megköszönöm.



2014. márc. 16. 17:13
 1/6 anonim ***** válasza:

Én Londonon kívül egy vidéki gyárvárosban (legalábbis itt van jó pár gyár, és itt volt a legnagyobb vasútgyár is) élek nem messze Bristoltól.

Ha van angol tudásod akkor a legtöbb vidéki városban akad munka, főleg vendéglátói munka.

2014. márc. 16. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ismerősök mentek dolgozni, Liverpoolba, Manchesterbe, Briminghambe, Pourtsmouthba is.
2014. márc. 16. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
""
2014. márc. 16. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
30%

" telített bevándorlók tekintetében. "


Mondja mindezt egy szintén bevándorló!


A kérdésre pedig, hogy minden nagyobb városban van munkalehetőség, ha megfelelő szinten beszéled a nyelvet. Azok a munkák, melyeket felsoroltál, minimálbéresek, így abból sem Londonban, sem kisebb városban nem fogsz JÓL élni. Csak MEGÉLNI! Remélem érted a különbséget. A JÓL élni alatt nem azt kell érteni hogy másik 10 emberrel osztozol a lakáson, és csak lejárat közeli élelmiszereket vásárolsz, mert az "occsó!" Sajnos idekinn a magyarok nagy százaléka így él.

2014. márc. 16. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Preston, ott a szallas is jo olcso:)
2014. márc. 23. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Hat nem tom. Minimalber 50-60 oraval keresel 1000-1200 fontot. 800ert mar sajat lakast tudsz berelni londonban. Ha a paroddal mentek maris 400 fejenkent. De szerintem kibirhato a 3 szobas lakasban 3-4 ember. Es akkor maris olcsobb. En nem vasarolok elelmiszert mert konyhan dolgozom. Szal 1100-400=700 szerintem 700 fontbol eleg sokat lehet szorakozni. Meg ha nem akarsz biciklizni es veszel berletet, akkor is.


Ez a londonban epp hogy megelunk dolog nekem mindig santitott. Ha csak havi 100 fontot felre tudsz tenni, az pont havi 100 fonttal tobb mint amennyi otthon marad honap vegen.

2014. márc. 23. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!