Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Járt valaki közületek mostanáb...

Járt valaki közületek mostanában a sárvári Spirit Hotelben?

Figyelt kérdés
Tapasztalatok?

2014. dec. 4. 17:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Jártam, de csak a fürdőben. 6 csillagos, pedig sznob vagyok! :)
2014. dec. 4. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
:) Nagyon jó híre van! Amúgy mikor voltál pontosan?
2014. dec. 4. 20:26
 3/7 anonim ***** válasza:
Jó a híre, az ellátás és a körülmények is Magyarországon kiemelkedőek. De a vendégkör... Hagyjuk. Többet nem megyek.
2014. dec. 5. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
:) Milyen a vendégkör? Túl sznobok?
2014. dec. 5. 18:34
 5/7 anonim ***** válasza:
A sznobokkal nincs bajom, én is valamennyire az vagyok. A "kivagyi parasztokkal" viszont van. Ha végignézel a parkolón egyből be lehet azonosítani a vendégkör felét. És ők nem a tudásból és a karrierjük lépcsőzetes felépítésével jutottak oda ahol vannak. Nekik csak az számít hogy a jobb 1-en ülő dekorelem előtt felvágjanak.
2014. dec. 8. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Én voltam. A furdőrśze nagyon szép, a szobái is. Kedvesek veled. A kaja egy kicsit szegénykés szerintem.

De nagyon megéri elmenni! Nekem nagyon bejon :)

2014. dec. 10. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szuper hely szerintem, pedig már igen sok helyen megfordultam az országban. Mintha egy másik bolygóra érkeznél,különleges atmoszférájú hely. Gyönyörű fürdőrésszel, csodálatos szépségű étteremmel, bár a vacsora a nem rossz kategóriába sorolható véleményem szerint, az ízvilágát illetően semmi extra,viszont választék szempontjából sokrétű. A desszertek egyáltalán nem voltak finomak, amikor mi ott voltunk 2015 nyarán.

Szauna: ha vacsoraidőben mentek senki sincs :)))))

Szobák: klassz

Oxygen bár ( a fürdőnél): nagyon finom ételekkel, jobb, mint a vacsora!

Szerintem mindenkinek el kellene legalább egyszer!!!!!!

2015. nov. 9. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!