Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Kékesnél vagy közelében merre...

Kékesnél vagy közelében merre van olyan szállás, ahol egy 28+1 fős osztály megtud szállni 3 éjszakára kedvező áron?

Figyelt kérdés
Ezenkívül még a szálláson tudnak szalonnát sütni, bográcsozni.. és egyéb szabadidős elfoglaltságot csinálni.

2014. dec. 19. 13:50
 1/3 anonim válasza:
Én sajna csak kicsit messzebb tudok ilyen szálláshelyet. Nógrádszakálon van. Egy erdőben van faházakkal.
2015. jan. 5. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Azt hiszem matrahaza volt,vagy valami matra nevu telepules, ahol voltunk. Nem is a telepulesen van, hanem annak a szelen, erdos teruleten, fak alatt voltak fahazak. Osztallyal mentunk. Jovolt, csak eleg esos idot fogtunk ki, ezert hideg volt. Volt rendes tuzrakohely, volt tabortuz,szalonnat sutottunk. Szerintem nem kerult sokba. Busszal felmentunk a kekeshez, nem volt ott sokminden.. Aztan egy napot vegig turazassal toltottunk a kozelben, gyalog indultunk, voltak eleg meredek reszek, izgalmas es faraszto volt. Jo hely volt egy osztalykirandulasra.
2015. jan. 12. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Utolso irtam uzenetet.
2015. jan. 22. 07:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!