Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Képekről megítélve, vajon el...

Képekről megítélve, vajon el lehet menni ide magabiztosan?

Figyelt kérdés

Soha nem voltam még úgy nyaralni, hogy csak neten lefoglaltuk, és odamentünk, kicsit félek is, mert annyi rosszat olvasni...

szerintetek merjek ide elindulni?

30% foglalót kellene fizetni a 60.000ft-ra. Nem tudom, merjem-e... szerintetek?


[link]


2015. febr. 8. 22:10
 1/8 anonim ***** válasza:
Miért nem a www.booking.com oldalt használod? Ott látod a szállások véleményezését pontozását is olyanoktól akik már jártak ott.
2015. febr. 8. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én a képeknek nem hiszek. Mielőtt foglalnék kikeresem az összes vele kapcsolatos hozzászólást, vélemény leírásokat amit mások írtak akik voltak már ott.

A facen volt egy nő aki felrakott hirdetett képeket, hogy miképpen hirdeti magát egy szálloda (szép képek, szobákkal, medencével) Majd felrakta azokat a képeket amit ők csináltak amikor lefoglalt szobájukat átvették, hogy ott pihenjenek pár napot. Iszonyú volt.

Szóval inkább járj után, hogy mennyire igazak a képek, mert sokszor nagy a koppanás.

2015. febr. 8. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

sosem utaztam még így, szóval semennyire nem vagyok képben ezekről...


az oldal alján vannak hozzászólások, bár nem tudom, mennyire lehet ez reális...

2015. febr. 8. 23:06
 4/8 anonim ***** válasza:

Jaj, amit neten foglalsz, az nagyjából reális. Megnézheted tripadvisor.com-on, de azért nagyon nem vághatnak át, mert legközelebb lószar nem megy hozzájuk.


Ez az ár egyébként teljesen reálisnak tűnik. 4500 per fő per éj. Ellátás nélkül. Még kicsit drágának is mondanám. Szóval.


Egyébként ha a net a kérdés, én még sosem voltam úgy nyaralni hogy nem neten foglaltuk. :) Lefoglalod, kifizeted, aztán heló. Megkapod a kis voucheredet, aztán ennyi. Ha az internettől félsz, nem kell.

2015. febr. 9. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Jó helynek tűnik. Én elfogadnám és kifizetném...
2015. febr. 10. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Azt sajnos nem lehetett megtudni a honlapról, hogy mennyire van a tengertől, vagy a strandtól?! Viszont kimondottan olcsó!


Komoly minőséget ettől az apartmantól, ennyiért nem várhatsz el.

Mint ahogyan írták a hozzászólók,

hogy "ömlik a víz a zuhanytálcából",

hogy "mekkmester módján van minden összegányolva",

hogy "belógnak a vezetékek az ablak elé",

hogy "beázott a terasz"

stb...

Ha nem vársz egy nagy csodát, akkor vágjál bele.


Vagy az -olcsó- árhoz igazítod az igényeidet, vagy az igényeidhez keresel egy igényesebb apartmant.

2015. febr. 10. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
igazából csak aludni szeretnénk, szóval nem az 5*-ot keressük. azt a kilátásból nem gondolom, hogy messze lenne nagyon. Akkor asszem lefoglalom, megerősítettetek :)
2015. febr. 10. 21:20
 8/8 anonim válasza:
Megbízható oldalon kell foglalni és nem lehet gond. Minden adatot elérhetsz a szállásról. ( Neckermann, Booking, Hotel stb... Horvátországba elautózni meg nem nagy kaland, pár óra autópálya.
2015. márc. 4. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!