Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szeretik a csajok ha magabizto...

Szeretik a csajok ha magabiztosan a intim szférájukba lépünk?

Figyelt kérdés
Tehát hogy határozottan egyáltalán nem zavartan, mélyen a szemükbe nézve még épp hogy meg nem csókolva, magabiztosan, nyugodt hangon mond nektek mondjuk szépeken illetve flörtől a nővel pár pillanat érejéig, de teljesen spontán amikor nem számítanátok rá? lányok válaszát várom főkkép, tehát lányok hogy vélekedtek erről szeretitek vagy inkább mégsem, vagy kifejezetten zavar, vagy nem zavar de nem is izgat titeket?

2014. dec. 14. 19:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
ha nem vagy idegen akkor igen.
2014. dec. 14. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
nem. Legalábbis én nem. De pl. Anna imádná.
2014. dec. 14. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
ha tetszel nekik, akkor ez is tetszeni fog nekik. ha pedi nem, akkor nem. roppant bonyolult
2014. dec. 14. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Engem zavarna, utálom az ilyen pasikat, meg azt is amikor beszélgetés közben mindig megérintenek.
2014. dec. 14. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Szerintem ez személy és helyzetfüggő. Ne mindegy, hogy milyen a lány személyisége, illetve hogy a flörtölni vágyó egyén mennyire szimpatikus. Függ még ezer apróságtól, pillanatnyi kedv, helyszín, a környező emberek, stb...

Nekem nem tetszik a túlzott határozottság, és a hasonlót tolakodásnak venném. Szerintem nem a legbiztosabb módszer.

2014. dec. 14. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
ÉS ha nem idegen egymásnak a két ember, de nem is bizalmasok?
2014. dec. 14. 19:14
 7/12 anonim ***** válasza:
Attól tolakodó lehet még. Lassú víz partot mos: nem kell azonnal a nyakába lihegni, lehet sokkal apróbb gesztusokkal is tudatni egy lánnyal, hogy érdeklődsz iránta.
2014. dec. 14. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Engem a családomtól is r*hadtul idegesít. Szerintem mások intim szférája sem azért van, hogy magabiztos gorombasággal betolakodjon, aki nem tartozik oda.
2014. dec. 14. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
elolvastál valami filléres pua könyvet, és most azt hiszed hogy a csajozás olyan mint a kutyaidomítás? a holdig rúgnálak ha megengednéd magadnak ezt a viselkedést.
2014. dec. 14. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ha valaki betörne a lakásodba és beülne a nappalidba, értékelnéd az önbizalmát?
2014. dec. 14. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!