Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Hova érdemes nyáron mennünk...

Hova érdemes nyáron mennünk nyaralni a családdal?

Figyelt kérdés

Természetesen Magyarországon belül!

150 000Ft-os szépkártyánk összegét tudnánk erre a cálra áldozni. 2felnőtt, egy középiskolás, és két kiskorú gyerek.

1 hétre mennénk, az időpont még képlékeny. Ami fontos, az az, hogy teljes panziós vagy all inclusive legyen a szálloda, úszodával ellátva vagy strand közelében. Családbarát legyen!

Mit tudtok ajánlani?:)

Esetleg tapasztalatok, ahol már voltatok és megfelelnek a kritériumaimnak?:)

Mi tavaly Hotel Piroska Bük-ben voltunk, amivel maximálisan meg voltunk elégedve!!! Esetleg aki tudja, hogy melyik ez a szálloda, az tudna hasonlót ajánlani?

Előre is köszönöm a segítséget!



2015. máj. 25. 12:47
1 2
 1/14 anonim válasza:
55%
sátrat verhetsz az erdő szélére és rendelhetsz pizzát ennyi pénzből ...
2015. máj. 25. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
55%
Ebben az országban ez valószínűleg semmire nem lesz elég. ez kb 4000ft/nap/fő ami kb egy mozijegy.
2015. máj. 25. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 aHermann ***** válasza:

Szia!

Azt kell mondanom, hogy ezekkel a feltételekkel ennyi pénzért nem fogtok tudni elmenni egy hétre.


Nem írtad mekkorák a kicsik, mert az is fontos szempont árilag.


Magyaroszágon olyan sok all inclusive szálloda nincs, és a nyári időszakban van aki nem is kínál ilyen opciót.

A teles panzió meg nagyon ritka.


Opció:

Hotel Marina - Balatonfüred - all inclusive

Hotel Orchidea - Lipót - van all inclusive csomag

Hotel Diamant - Dunakiliti - van all inclusive csomag

Hotel Oxigén - Noszvaj - gyerekeknek 10 év alatt ingyenes, és gyerekeknek all inclusive

Családi Wellness Hotel Gyula - teljes panzió, 3. gyerkőc ingyenes

2015. máj. 25. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Hát...sajnos túl nagyok az igények,a pénz meg kevés.

Hajduszoboszlo nekünk 3!!!napra,2 felnőtt 1 gyerek 70 ezer.

2015. máj. 25. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
1 hétre,5 személynek,all inclusive ellátással kihozni az egész bulit utazással,költőpénzzel mindennel 150ezerért?!?!?!?!?!Még viccnek is rossz......Ha csak nem gyalog mentek,mert az ingyen van,és egy hét alatt semmit,de tényleg semmit nem vesztek/költekezek még akkor is nagyon karcsú az összeg!
2015. máj. 25. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
2015. máj. 25. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Akkor tisztázzuk:

Elnézést kérek! Sok hülyeséget írtam, a szép kártyán 150 000ft van és kíváncsi voltam, hogy ebből az összegből tudtok-e valamit ajánlani(természetesen utazás,költőpénz,...stb nem ebből az összegből lenne)

Az összeget mindenképpen kipótolnánk ha a szükség úgy hozná. Hülyeséget írtam, amikor azt írtam, hogy 1hétre mennénk. ebből az összegből ez tényleg elég irracionális:D...maximum 5nap, 4éjszakáról lenne szó(mint megtudtam anyuéktól :D )


#3-as: Nagyon köszönöm a segítséged!

a gyerekek 3, és 5 évesek! Én is olyat keresek amelyiknél lehetőleg ingyenesen le lehet őket tudni:D

Igen, én is tapasztalom, hogy nagyon kevés all inclusive van sajnos.

A Hotel Marina az egyik esélyes, ezt már én is nagyon kinéztem :D

De a többit is átnézem amiket leírtál! Köszönöm mégegyszer!:)

Amiket még kinéztem,és nagyon beleszerettem az a Danobius Health Spa Hévíz, ezen kívül a Hotel Piroska Bük.

2015. máj. 25. 20:42
 8/14 anonim ***** válasza:
0%
Ennek a kérdésnek akkor mi értelme volt,mikor kérdezgetsz itt,azt közben azt sem tudod merre vagy arccal előre?!
2015. máj. 25. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Annyi értelme volt, hogy segítsetek dönteni, és segíttet is a 3. válaszoló! Tény, hogy elhamarkodottan tettem fel a kérdést, és elírtam a napok számát de a lényeg nem változott! A Marina Hotel lesz a választott nagy valószínűséggel!:)
2015. máj. 25. 22:15
 10/14 anonim ***** válasza:

Hàt én Balatonfürdért ennyi pénzt nem adnék :)

Horváthországba mentünk ...pontosabban egy szigetre.3*-s all inclusive 5 nap a vizre/vàrosra néző szobával...160 ezer volt tavaly :)

Màs helyet nem néztetek? :)

Ha mégis Balatonfüred marad érezzétek jol Magatokat! :)

2015. máj. 26. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!