Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Nyaralás Horvátországban?

Nyaralás Horvátországban?

Figyelt kérdés
A családommal mennénk (5 fő) Horvátországba nyaralni. Még sosem voltunk ott. A családban van egy óvodás korú, és egy kisiskolás korú gyermek is. Sátorban szeretnénk megszállni, amelyet viszünk magunkkal. Lehetőleg olyan szállást szeretnénk, ami nincsen olyan messze Magyarországtól. Leginkább sekély vizű, homokos tengerpartra szeretnénk menni, ami nincsen messze a kempingtől. Július közepén mennénk. Olyanok válaszát kérem, aki már volt ott nyaralni és tudna tapasztalatokat is mondani. Előre köszönöm!

2015. máj. 28. 18:05
 1/9 anonim ***** válasza:

A probléma a Horvátország és a homokos strand egy mondatban említésében van. Nem azt mondom hogy nem létezik, de többnyire köves-sziklás. Ebből következően tiszta(ább) mint a homokos. Kinek mi a nincs messze, nekem 800km nincs messze, neked 300 messze van.

Egy biztos, kemping szerintem minden településen van, oda lehet menni sátrazni, és azok általában a part mellett vannak.

2015. máj. 28. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Én nem tudom,itt mindenki 1-es volt földrajzból??!?!?!?Hogy itt mindenki Horvátországban keresi a homokos partot........el vagytok tévedve!!az ilyen egy országgal arrébb van.méghozzá az olaszoknál!!

Ami a horvátoknál van és homokos,az amúgy is mesterséges!A legközelebbi ilyen hely egyébként az isztria déli részén medulin falu.De ott meg nincs kemping a homokos résznél!

2015. máj. 28. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem voltam 1-es földrajzból:) Csak az interneten olvastam róla, hogy vannak homokos partok (nagyon kevés) Horvátországban. De köszönöm az eddigi válaszokat. Szeretnék még település neveket is kérni, hogy ha valaki tudna mondani, hogy merre voltak már:)
2015. máj. 28. 22:25
 4/9 anonim ***** válasza:

Korcula-Vella luka

Ez mondjuk egy sziget ahol mi voltunk...és lent is van.

Egy kis része homokos :)

2015. máj. 28. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Miért mindenki Horvátországba akar menni homokos partra? Mintha valaki Tunéziába akarna menni síelni. Ha homokos partra vágysz akkor ott van Olaszország.
2015. máj. 29. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én ismerek egy kitűnő, kisgyerekesek számára is remek partszakaszt ami szerintem megfelelne nektek.

Természetesen ez sem homokos, inkább kavicsos partszakasz, de minden másban olyasmi lehet, amit elképzeltél magatoknak.

Ez a Lanterna-félsziget Vabriga mellett.


Ha érdekelnek a részletek, keress meg magánban és ellátlak még infókkal. :-)

2015. máj. 29. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Horvátországnak pont a köves, sziklás part a szépsége. Mi ezért járunk oda szinte minden évben. Egyébként Omis-ban van homokos part. Még jó pár évvel ezelőtt voltunk ott. De a mi szállásunk szerencsére a köves parton volt. Utolsó nap elmentünk a homokos partra. Nagy csalódás volt. Koszos volt a víz. A sziklás részen kristálytiszta a víz.
2015. máj. 30. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
7-es vagyok megint :-) Egyébként sok helyen apró kavicsos part van, ami kisgyerekes családoknak is megfelelő. Tavaly pl Krk szigeten voltunk Malinskán, ott szinte végig beton volt kiépítve. De természetesen volt apró kavicsos része is.
2015. máj. 30. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.:) Rákeresek a helyekre, hátha valamelyik megfelelő lesz számunkra:)
2015. máj. 30. 23:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!